Aksa Evden Eve Nakliyat

aksa Çağlar nakliyat

01

Kişisel Eşya Taşıma

02

Profesyonel Kadro

03

Bizimle Yeni Bir Yaşama

04

Kurumsal Ofis Taşıma

05

Ev Eşyası Depolama

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, Ev taşımanın zor ve özen gerektiren bir iş olduğu şüphesiz gerçektir. Bunun farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

Mutlu Müşteriler

Şair/ Gazeteci

Aksa & Çağlar Evden Eve Nakliyatın adresini internetten bulmuştum. Fakat daha telefon konuşmamızdan ciddi bir kurumla karşılaşmış olduğumu anladım. Taşıma işlemi son derece kibar ve çalışkan bir ekip tarafından..

Prof Doktor

Eşyalarımı zamanında gerektiği gibi sarmalayıp paketleyip kamyona yüklediler.  İntikalde gecikme olmaksızın  eşyamı indirdiler.  Özen göstererek 6. Kata çıkardılar. Herhangi bir hasar olmaksızın…

Sigortacı

Bursa’dan İstanbul’a taşındık hizmetinizden çok memnun kaldık. Çalışanlarınız işini itinayla yerine getirirken aynı zamanda çok saygılıydılar. Her şey için Çok Teşekkür ederiz. İşleriniz bol olsun inşallah . İyi çalışmalar.

Şirketimiz Aksa evden eve nakliyat ofis taşımacılığının yanı sıra Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Taşınacak eşyalar şirketimiz Aksa evden eve nakliyat tarafından sigortalanır, Ofis Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Fazla eşyalarınız var? Yeni bir ev ve eviniz için eşyalar aldınız. Fakat dekorasyon işleri bitmedi, yeni eşyalarınızı koyacak yer arıyorsunuz. Başka bir şehre tayininiz çıktı. Ama o şehirde ev bulamadınız, lojmanınız çıkmadı eşyalarınız ortada mı kaldı? Bu zamanda tek Ev Eşyası depolama ile yardımcınız firmamızdır.

“Firmamız Aksa Evden eve Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.”

Yıllık tecrübe
Müşteri
Müşteri Yorumu

✅ Evden Eve Nakliyat

✅ Ofis Taşıma

✅ Ev Eşyası Depolama

✅ Ev Taşıma

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Ev Eşyası Taşıma

Call Now Button