Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Şirketimiz Aksa evden eve nakliyat ofis taşımacılığının yanı sıra Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Taşınacak eşyalar şirketimiz Aksa evden eve nakliyat tarafından sigortalanır, Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Ofis Taşıma, Büro Taşıma, Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Aksa nakliyatın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kâğıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Aksa Nakliyat’ın formen’ i ile muhataptır.

Tüm ofis eşyaları Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların montesi ve de montesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır.

Kredi Kart ile Taksitli Ofis Taşıma

Kredi kartı ile taksitli ofis taşıma kampanyamız başlamıştır. Ocak 2020 ye kadar geçerli ofis taşımalarınızı Bonus Kartta 3 taksit imkanı . Taksitli kampanyamızdan yararlanmak için hemen iletişime geçin.

aksa3 aksa2 aksa1 aksa

Hizmet verdiğimiz kurumsal müşterilerimizi Referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz.

Call Now Button