Hizmet Bölgemiz

Depolama

7/24 Güvenlik

Eşyalarınız bizimle emin ellerde. Depolarımız 7/24 güvenlik kameralarla gözlenmektedir.

Hijyenik Depolama

Depolarımız beli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Depolanacak olan eşyaların zemini havalı palet konulmaktadır.

Ofis Depolama

Ofisinizi değiştireceksiniz yada işinize ara verdiniz yada yeni yeriniz hazır değil mi ? Size özel depolama seçeneklerimiz var.

Ev Eşyası Depolama

Fazla eşyalarınız var? Yeni bir ev ve eviniz için eşyalar aldınız. Fakat dekorasyon işleri bitmedi, yeni eşyalarınızı koyacak yer arıyorsunuz. Başka bir şehre tayininiz çıktı. Ama o şehirde ev bulamadınız, lojmanınız çıkmadı eşyalarınız ortada mı kaldı? Bu zamanda tek Ev Eşyası depolama ile yardımcınız firmamız dır.

Güvenilir Depolama

Ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınız gibi tüm eşyalarınız, firmamız tarafında güvenli, kamera sistemli depolarımızda muhafaza altına alınır. Eşya depolama işlemleriniz 7/24 her daim yapılmaktadır. Yapmanız gereken bizi arayarak bize talep etmenizdir. Firmamızı aradıktan hemen sonra ev, işyeri, depo, ofisinize keşfe gelen uzman incelemesi, gerekli hesaplamaları yaparak Eşya depolama hakkında maliyet hazırlar. Bütçenize en uygun depolama ve taşıma sözleşmesi gerçekleştirilir. Firmam Aksa Nakliyat ile Eşya depolama işleriniz çok kolay ve güvenlidir. Firmamız tarafından lojman çıkmadığında ve misafirhanelerde kalmanız gerektiğiniz zamanda tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde ev depolama işi yapılır. Gözünüz arkada kalmadan geçicide olsa ama uzun bir süre için başka bir şehre veya ülkeye taşınmanız zorunda olduğunuzda, eşyalarınızı sizin için muhafaza eder. Ayrıca evinizdeki gereksiz eşyaları depolarımızda saklar, evinizin kalabalığını yok ederiz. Hizmetimiz sade bu değil yurtdışından temelli döndüğünüzde gümrükten çıkan eşyalarınızı firmamızın depolarında güvende tutarız. Evleneceksiniz ev için alınan eşyaları, mutlu yuvanızın yeni adresi belli olana kadar depolarda korur. Sizlerin belirlediği belirli süreli olarak ev, ofis veya fabrika eşyalarınız uygun ısı ortamı ve ışık koşullarına göre depolarda muhafaza etmekteyiz. Severek kullandığınız ama artık yenisiyle değiştirme vakti gelen eşyalarınızın yükünü almaktayız. Aile büyüklerinize ait, manevi değeri yüksek olan eşyaları sizin için en hassas şekilde saklar. Zamanı gelince kullanmak üzere saklamanız gereken eşyaları muhafaza ederiz. Ev depolama firmamız; genç ve dinamik yapısı, bilen personeli kişi ve kurumsal firmalara getirdiği yep yeni boyut ile bu depolama sektöründe, lider kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan ev depolama ile kaliteye önem veren hizmet anlayışı koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmet vermektedir.

Paketli Depolama

Depoya götürülecek eşyalarınız teslim alınan yerden en son teknoloji paketleme kullanılarak, titiz bir şekilde depolarımıza götürülür. Eşyalarınız taşımada oluşabilecek her türlü kazalara karşı sigortalanılır. Depolama ücretlerimiz haftalık, aylık ve yıllık fiyat olarak sınıflandırılırmaktadır. Ev Eşyası Depolama Fiyatları gayet uygun olup Kredi Kartlı Ödeme Yapabilirsiniz. Sadece ev, büro eşyası depolanması yanında kişisel özel eşyalarınızda depolarımızda bulunan son derece güvenli özel kasalarımızda da saklanabilmektedir. Yıllık depolandırma ücretlerimiz özel indirimlere tabidir. O yüzden ev depolama firmaları arasında en iyi ve sigortalı depolama hizmeti bizde. Ev eşyası depolama ve ofis eşyası depolama işlerinizde bizi tercih ediniz. Ufak ve kırılacak eşyalarınız bile sarılarak koli ve paketlere konarak muhafaza edilir depolarımızda. Ev eşyanız depoya girmesinden itibaren kira başlar, bir günde kalsa bir ayda kalsa, bir aylık kira hesaplaması yapılır. Depolanan eşyalar içinde Eşya depolama sigortası kesin yapılır. Depolama sigortası sadece yıllık olarak ev depolandırmada yapılır. Depolamada muhafaza edilecek Ev eşyalarınız özel kullanılan malzemelerle paketlenip saklanır. Eşyanızın depodan çıkış tarihini önceden ekibimize bildirmeniz gerekir.

Kurumsal Ev Depolama Firması

Neden firmamızı tecrit etmelisiniz? Çünkü ev depolama hizmetleri sunan işletmelerin yeterli kapasitede depolara sahip olmalılar. Eşya depolama işlemi yapılacak alanların kuru olup, nemsiz, hangi bir sel gibi doğa olaylarından etkilenmemesine dikkat edilmelidir.Eşya depolama işlemi için müracaat eden kişi veya da kurumlar mümkün olduğunca ambalajlama işini firmaya bırakmaları gerekmektedir. Depolama sırasında her türlü toz, kir, böceklenme, rutubet kapma gibi bir olasılık yaşanılmaz. Çünkü depolarımız periyodik olarak havalandırmakta ve ilaçlandırmaktadır.

Sigortalı Depolama

Ev depolama faaliyetleri konusunda hizmetlerine devam eden firmamız, depolarına aldığı her eşyayı kendi eşyası prensibi ile çalışıp ve ihtiyaç hasıl oluncaya kadar eşyaların korunarak özelliklerini kaybetmemesi için gereken hassasiyeti göstermektedir.

Firmamız Aksa evden eve nakliyatta bildirdiğiniz depolanacak eşyalarınız, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden alınır. Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız güvenlik elemanları ile korunan Aksa evden eve Nakliyat depolarına götürülür. Eşyalarınız ambalajlı halde depomuza yerleştirilir. Şirketimiz Aksa evden eve nakliyat tarafından eşyalarınız değerine göre sigortalanır. Her türlü toza ve neme karşı son derece dikkatli paketlenir. Ev Eşyası Depolama Sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Müşteri Memnuniyeti

Zehra ÇAKIROĞLU

Göztepe / Tuzla

Merhaba Netten araştırma sonucu bulduğum çok tereddütle yaklaştığım ama fazlasıyla memnun kaldığım bir firma çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Hüseyin ÇIRPI

Ataşehir / Ataşehir

Ben ve iş yerinde çalıştığım mesai arkadaşlarımın defalarca evden eve nakliyat işini yaptılar bir tanesinde de sorun yaşamadık. İşlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar teşekkürler emeği geçen herkese.

Ataol BEHRAMOĞLU

Şişli / Büyükada

Aksa. Çağlar Evden Eve Nakliyat’ın adresini internetten bulmuştum. Fakat daha telefon konuşmamızdan ciddi bir kurumla karşılaşmış olduğumu anladım…

ev depolama fiyatları

Uygun fiyat Kaliteli hizmet anlayışı.

1 + 1

999 ₺

/ Aylık

Salon

Yatak Odası

Oturma Odası

Genç Odası

Beyaz Eşya

2 + 1

1999 ₺

/ Aylık

Salon

Yatak Odası

Oturma Odası

Genç Odası

Beyaz Eşya

3 + 1

2999 ₺

/ Aylık

Salon

Yatak Odası

Oturma Odası

Genç Odası

Beyaz Eşya

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ İstanbul Türkiye

✅ Verdiği Hizmet

✅ Ev Eşyası Depolama

✅ Ofis Depolama

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Sigortalı Hizmet

Call Now Button