Hizmet Bölgemiz

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

TAŞINMANIN KOLAY VE HIZLI HALİ

Taşınmak yani tüm kurulu düzenin bozulup yeniden oluşturulması çok meşakkatli ve zor bir iştir. 26 yıl önce sizleri bu sorunlardan kurtarmak için Bağcılar evden eve nakliyat firması kuruldu. Kurulma amacı sizlere en iyi en güvenilir hizmeti sunarak memnuniyetinizi sağlayıp hayatını kolaylaştırmak oldu. Kadıköy’den başladığı hizmeti İstanbul’un tüm ilçelerine yaymış ve Türkiye’yi buluşturan lider firma halini almıştır. Kaliteli, güvenilir ve konforlu hizmet imkanı prensiplerinden maddi çıkarlar uğruna vazgeçmemiş ve sizlerin takdiri ile yoluna devam etmekte olan Bağcılar evden eve nakliyat firması her geçen gün gelişen teknolojiyi kullanarak zamanınızın boşa geçmesini engellemektedir. Sizlerin tüm rahatlığınız için hatayı asla kabul etmemekte ve kalite standartlarından taviz vermemektedir. İstanbul’dan tüm ülkeye hizmet götürmektedir. Üstelik sadece ev eşyalarını değil fuar eşyası, okul, eczane, hastane, konfeksiyon atölyesi, alışveriş merkezi, market, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin tüm taşınma işlemlerini kusursuz hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Nakliyat hizmetinin yanı sıra depolanması gereken eşyalarınız ev ve iş yerlerinizden alarak toz ve neme karşı dirençli uygun paketleme işlemi yapılır ve 7 gün 24 saat güvenlik elemanları ve güvenlik sistemleri ile korunan evden eve nakliyat firmasının depolarında muhafaza edilir. Beklenenden aksi bir durum gerçekleşmesi durumuna karşı eşyalarınız değerinde sigortalanmakta ve mağdur olmamanız sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat firması çalışanlarını tercih etmeden eğitime tabi tutmakta ve size en iyi hizmeti sağlayacakları temiz, dürüst, güvenilir ve işini seven adaylarla yoluna devam etmektedir. Bu eğitimleri belirli periyotlarda yinelemekte ve bilinçli görevinin önemini bilen uzman güler yüzlü kadro oluşturmaktadır. Firmayla iletişime geçtiğiniz andan itibaren tecrübenin ve kurumsallığın farkını hissedeceksiniz. Sorularınıza doğru ve bilinçli cevaplar alacağınız uzman kadrodan kampanyalar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Yapılan tüm araştırmalar sonucu kararınız firmadan yana olduğunda sizleri mağdur etmemek amacı ile karşılıklı anlaşma imzalanarak tüm eşyalarınız ve haklarınız güvence altına alınmaktadır. Daha sonra ev veya iş yerinize konusunda uzman bir çalışma arkadaşı gelerek eşyalarınızı incelemekte ve çalışma planını hazırlayarak size bilgi vermektedir. Böylelikle yapılacak çalışmalar hakkında bilgi sahibi olacak sorularınıza da yanıt bulabileceksiniz. Taşıma işlemi evlerinizde salondan başlanır ve yatak odası ile sonlandırılır.

Paketleme

Tüm eşyalarınız kendi yapı ve dokularına uygun koruma ambalajları ile iyice sarılarak koruma altına alınmaktadır. Üstelik bu ambalajlar geri kazanılabilir olduğu için sizlere sağladığı konforun ve rahatlığın yanı sıra çevreye de zarar vermemektedir. Taşıma işlemi gerçekleşirken çalışanlarla değil tüm isteklerinizi iletebileceğiniz bir uzman ile muhatap olacaksınız. ayrıca kadrodaki uzman mobilya ustaları sayesinde eşyalarınız deforme olmadan sökülerek taşınması kolaylaştırılacak ve yeni yaşam alanınızda istediğiniz yerlere yerleştirilerek tekrar kurulumu sağlanacaktır. Üstelik tüm bu hizmetler sizlere en kaliteli ama en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Mesleki etik kuralları çerçevesinde dünya standartlarını takip etmekte ve bu yolda ilerlemektedir. Taşınmanın zorluklarını bilen 26 yıllık deneyimini konfora dönüştüren Bağcılar evden eve nakliyat firması ile yeni düzen kurma telaşını yaşamayacak ve sadece evinizin dizaynına karar vereceksiniz. Siz ne zaman ve hangi saatte isterseniz eşyalarınız eski ev veya işyerinizden alınarak yeni ev veya iş yerinize taşınmaktadır. Kolay taşınmasını sağlayacak şekilde taşıma planı hazırlanmakta ve zarar görmemesi için son teknolojik ürünlerle paketlenerek koruma altına alınmaktadır. Son model araçları ile taşınacak eşyanın boyutuna ve miktarına göre ayarlama yapılmakta ve size uygun fiyatlar sunulmaktadır. Eşyalarınız sigortalanarak olağan dışı bir durumda mağduriyetinize izin verilmemektedir. Ev, ofis ve diğer nakliye hizmeti için aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. 0212 230 42 62

Kime haber vermeli ?

Evden eve  nakliyat yaparken ”Kime Haber Vermeli” listesi. Eğer ev taşıyorsanız mutlaka haberdar etmeniz gereken kişi ve kuruluşlar vardır. Aksa Evden eve Nakliyat’ın sizin için hazırladığı bu kullanışlı listeyi ile hiç kimseyi atlamaz , düzenli hareket etmiş olursunuz. Tuzla Evden Eve Nakliyat Makalemizi okuyabilirsiniz.  
Servisler ve şirketler Ok Tarih
Su
Doğalgaz
Elektirik
Telefon
Postane
Kablo/uydu ve internet sevisi
Dvd kiralama şirketi
Finansal
Servisler ve şirketler Ok Tarih
Bankalar
Üye olduğunuz yerel dernekler
Kredi kartı şirketleri
Muhtar
Sigorta şirketiniz
Ssk veya bağkur gibi bağlı bulunduğunuz emeklilik fonu
Avukatınız
Sağlık
Servisler ve şirketler Ok Tarih
Doktorunuz
Diş hekiminiz
Göz doktorunuz
Ulaşım
Servisler ve şirketler Ok Tarih
Araba servisiniz
Kaza sigorta şirketiniz
 
Diğerleri

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Bağcılar İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Bağcılar Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Bağcılar Eşya Depolama

Call Now Button