Hizmet Bölgemiz

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Nakliye Şirketi

Tuzla evden eve nakliyat için Aksa nakliyat tercih edilmektedir. Güvenirliği ve hızı ile bilinen tuzla nakliyat şirketi müşteriler için bir numaradır. İlk önce İstanbul da kurulan bu şirket yıllardır işini mükemmel bir şekilde yapmaktadır. Tuzla ev taşıma şirketi, yıllardan gelen iş tecrübesi eşyaları güvenle taşıyan araçları ile müşterilere şahane hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zaman da tuzla asansörlü evden eve nakliyat yapan şirket ile tüm sorularınızın cevabını almak için müşterilerle hoş bir şekilde iletişime geçen ekipleri sayesinde sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Tuzla Ev Depolama

 Tuzla ev depolama şirketi onlarla iletişime geçtiğiniz gün evinize gelerek yapmakta olacakları taşıma durumları için sizden de değerli fikirlerinizi alır ve kusursuz taşıma işlemini başlatır. Tuzla eşya depolama şirketi eşyalarınızın zarar görmesi halinde sizi mağduriyetten kurtarmak verdikleri ücretsiz sigortalama ile eşyalarınızın sigortasını belirlerler. Yalnız ev taşımakla kalmayan firma tuzla ofis taşıma olarak da hizmet vermekte. Aynı zamanda darıca evden eve nakliyat için de aynı detaylar ve hizmetler geçerlidir.

Eşyalarınızın yüküne ve boyutuna göre zarar görmemesi için alınacak tedbirler sizinle birlikte karar verilir. Tüm bunların yanında fiyat için de sizin için en uygunu düşünülür. Eşyaların paketlenmesinde karton koliler, hava kabarcıklı ürünler, kraft kağıtları streç film gibi güvenli malzemeler kullanılır. Müşteriler için en iyisini arzu eden ve sağlayan bu firma tüm değerli fikirlerinize önem vermekte ve fikirlerinize açıktır.

Tuzla Ofis Taşıma

Tuzla ofis taşıma firmamız ambalajlama sitemimiz moderndir ve eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde kolileme işlemi yapılır. Ödemelerde taksit imkanımız vardır. Araç ve teçhizatlarımız son yenilikler ile donatılmıştır. Eşyalarınıza en uygun büyüklükte araç tespit edilerek fazla para ödemeniz engellenir. Mobilyalarınız ustalarımız tarafından güvenle sökülür ve yeni adresinizde yeniden monte edilir.

Tuzla Ev Taşıma

HERŞEY SİZİN İÇİN

Tuzla Eşya taşımacılığı eskiden günümüze kadar geçen sürede git gide gelişmekte, yenilikler peşi sıra gelmektedir. Eskiden insan gücüyle taşınan eşyalar, artık makine gücüyle rahatça hallediliyor. Her gün bu konuda yeni firmalar faaliyet gösteriyor.

Her ilde ve her ilçede mevcut olan bu firmalar sayesinde büyük bir yükün altından kalkmak daha kolay hale gelmekte. İşte bu konuda faaliyet gösteren firmalardan biri de Tuzlada bulunuyor. İstanbul’un bir semti olan Tuzla’da bulunan Tuzla evden eve nakliyat firmamız, güler yüzlü personeliyle , sizi taşınma telaşından kurtarmak için 22 yıldır Tuzla ve yakınındaki diğer semtlere hizmet vermektedir. “Mal canın yongasıdır” deyimiyle yola çıkan firmamız, Tuzla Eşya taşıma işlemine başlamadan önce evinize expertiz göndererek eşyalarınızın tespitini yaptırır ve her türlü zarara karşı eşyalarınıza sigorta yapar. Gönderilen Ücretsiz Expertiz ücrete dahil değildir. Onların bu çalışması sayesinde eşyaların rahat taşınması için gereken araç tespiti önceden yapılmış olur. Gerekli ambalajlamaları, kırılacak eşya varsa paketlenmesi gibi işlemleri gerçekleştirir. Taşındıktan sonra ise yine eşyalar zarar görmeyecek şekilde, sizlerin istediği gibi yerleştirme yapılarak temiz bir şekilde ayrılırız.

Tuzla Evden Eve Nakliyat şirketimizin modern bir ambalajlama sistemi vardır. Elbiseler için askılı dolaplar, cam eşyalar için beyaz kağıt ve kolilerken kullanacağınız özel kartonlar kullanırız. %100 müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur ve tamamen müşteri odaklı çalışırız. 1 gün içinde taşınmak eskiden hayaldi. Ama artık hayaller tuzla nakliyat firmamızla birlikte gerçek oldu. Modern teknolojiyi takip eden, güler yüzlü ve çalışkan ekibiyle ve dürüst hizmet anlayışıyla sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Günümüzde pek çok bina yapılmakta. Bu binaların çoğu en az 5 katlı olmakla beraber daha yüksek katlara da çıkılıyor. Ev taşımak bu noktada çok zor gibi görünse de değişen ve gelişen teknolojinin bir parçası olan asansörlü sistemimizle artık bu olay çok basit . Dar merdivenler ve asansörsüz binalar kabus olmasın.

Tuzla Ofis Taşıma

Tuzla Evden Eve Nakliyat, sadece ev değil, ofis taşımacılığında da bir numara. Ofisinizi taşırken eşyalarınız güvende. İthal patpat ambalajlarımız la ofis eşyalarınızı özenle paketleriz. Tüm ambalaj sistemimiz Hijyenik olup aynı zamanda darbe emici özellikte maddelerle çalışmaya özen gösteririz. Beyaz eşyalarınız ve avizeler iniz firmamız tarafından yeniden monte edilecektir. Mobilyalarınız usta ekibimiz tarafından sökülüp taşındığınız evde istediğiniz köşede aynı şekilde monte edilir. Genç ve dinamik uzman bir kadro ve profesyonel çalışanları ile taşımacılık sektöründe sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Amacımız; çağdaş Türkiye’nin seviyesine yükselerek, aynı zaman ekonomik fiyatlarla kaliteli ve müşteri odaklı hizmetimizi geliştirmek ve ilerletmektir. Firmamızda yılların birikimi var. Bu birikimle işinizi en iyi şekilde hallediyoruz. Ödemelerde taksit imkanı sunuyoruz. Küçük ölçekli firmalar vardır. Bu firmalar her müşterisine aynı aracı gönderir. Yetersiz kalırsa 2 tur git gel yapar. Bu durum fiyata yansır. Bütçenin dışına çıkar. Bizim firmada ise eşyaların tespitiyle size en uygun araç yönlendirilir. Kapasiteye araç seçim uygulamasıyla, ekonomik bir taşınma gerçekleştirmiş olursunuz. Müşterisi tarafından uzun yıllardır tercih edilen bir firma olmamızı, yönetimden personele kadar günün 24 saati Tuzla evden eve nakliye taleplerine cevap verilmesi ve müşterilerin hizmet almasına gerek olamadan yönelttikleri soruları cevaplama ve en ince detayına kadar bıkmadan bilgi vermemize borçluyuz. Firmamız Tuzla içi ya da Tuzla dışında olan müşterilerimize de kolaylık sağlamakta. Ücretlerimiz en başta düzenlenir. Bunun için evinin fotoğraflarını bize ulaştırabilirsiniz. Ulaştırmak için de WhatsApp ya da e-mail hizmeti verilmektedir. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın..

İstanbul’un güzel ilçelerinden tuzla ilçemize her türlü evden eve nakliyat hizmetimiz vardır.

Tuzla Evden eve taşımacılık ta hizmet kalitesi, profesyonel eleman son yeniliklerle donatılmış araç ve teçhizat en uygun fiyat koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ticaretten dostluğa anlayışıyla yola çıkan Aksa nakliyat yıllardır bu prensiplerini korumuş ve Evden Eve nakliyat Alanında bir idol olmuştur. Bize bu duyguları yaşatan ve bu noktalara gelmemizde en yüksek payı olan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

İletişim Numaralarımız:

Tel: 0216 384 59 62

GSM: 0532 464 75 24

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Makalemizi Okuyabilirsiniz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Tuzla İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Tuzla Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Tuzla Eşya Depolama

Call Now Button