Hizmet Bölgemiz

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Nakliyat denince akla ilk olarak eşya taşınmak gelir. Avcılar evden eve nakliyat firmaları Kişiye ait özel eşyaların oldukça dikkatli ve özenli bir şekilde paketleyip taşındığı yere aynı şekilde bırakmanın ismidir nakliyat. Nakliyat yapılırken eşyaların uzman elemanlar tarafından de monte edilmesi, kırılma ve çizilme gibi kişinin mal varlığına zarar verecek olaylara karşı paketleme yapılması ve tekrar uzman kişiler tarafından monte edilmesi gerekir. Evini taşımak isteyen kişiler nakliyat firmaları ciddi bir şekilde araştırmalı, firmaların vizyon ve misyonlarını incelemelidir. Küçük bir olaymış gibi görülen nakliyat ciddi anlamda uzmanlık gerektiren sektörlerden biridir. İstanbul’da bu sektör için çalışmalarını yapan Aksa Nakliyat’ın Avcılar’da hizmet veren Avcılar Evden Eve Nakliyat isimli şubesi ile İstanbul Avcılar’da güvenli bir şekilde ev taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Artık hemen hemen her firmada bulunan son teknoloji ürünleri ile yapılan hizmetlerin yanı sıra çalışan elemanların eğitim ve işe bakış açıları çok önemlidir. İşini seven ve müşteri memnuniyeti için işini büyük bir ciddiyet ve hevesle yapan elemanların bulunduğu firmalar şüphesiz ki sizi en çok memnun edecek firmalardır. Bu gibi hususların yanında evden eve nakliyat sigortası da nakliyat firması seçerken göz önünde bulundurulması gereken hususlardandır. Sözleşmenin amacı, firmanın ismi, eşya sahibinin bilgileri, ödeme koşulları, yasaklanan davranışın maddeleri ve sözleşmenin sona erme durumları gibi maddeler sözleşme metninde yer alır. Bu sözleşmeyi iki kişinin imzalaması kişilerin mallarının güvenliği için önemli bir faktördür. Eğer bir firma taşımayı kendi araçları ile yapacağı, taşımayı anlaştıkları tarihte yapacakları ve taşımayı anlaştıkları fiyatta yapacakları sözünü veriyor ve bu üç hususu gerçek anlamda yapıyor ise o firma güvenilir bir nakliye firmasıdır. Firma her türlü önlem almasına karşın bir sorunla karşılaşırsa kişilere verdiği maddi zararı karşılamalıdır.

Bahsi geçen şirketimiz Aksa Nakliyat 1989 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulmuştur. Zengin ve yaygın olan araç filosu ve uzman elamanları ile yıllardır müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak şehirler arası ve şehir içinde ev ve ofis taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız evden eve nakliyatta hat safhada dikkat ve özen ile paketleme, depolama, taşıma ve yerleştirme gibi hizmetleri yerine getirmektedir. Gün geçtikçe artan kalitesi, son model araçları ve profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini sağlamak için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Avcılar Ofis Taşıma

Firmamız Aksa Nakliyat evden eve Nakliyat’ın yanı sıra ofis taşımacılığı da yapmaktadır. Ofis taşımacılığı dahilinde okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin ter çeşit taşıma işlemlerini son derece titiz bir şekilde gerçekleştirir. Taşınacak bütün eşyalar yasal bir şekilde sigortalanır ve herhangi bir zararla karşılaşılmayacağı sözü verilir. Ofis taşımacılığında önce uzman bir eleman gelerek ofisi inceler ve inceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşma yapılırsa diğer bölümlerde olduğu sözleşme yapılır. Düzgün bir şekilde paketleme yapılır ve taşıma günü taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların montesi ve de montesi daha seri ve daha rahat olması için şarjlı ekipmanlar kullanılır. Firmamız Aksa evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı dışında depolama işlemleri gerçekleştirir. İstanbul’un neredeyse bütün semtlerinde şubesi bulunan firmamız Aksa Nakliyat Avcılar mevkinde ikamet edenler için Avcılar Evden Eve Nakliyat şubesi ise hizmet vermeye hazırdır.

Avcılar’da hizmet vermek için belli bir kalite politikası olan Avcılar Evden Eve Nakliyat’ın vizyonu, en yeni araç ve paketleme malzemeleri ile müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak, verimlilik artışı sağlamak ve Türkiye de kabul görmüş bir kalite ve hizmet seviyesine ulaşmaktır. Misyonu ise; yüksek standartta hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Avcılar İlçesi ve semtlerine her türlü evden eve nakliyat işleriniz itina ile yapılır.

İletişim Numaralarımız: 0212 230 42 62

Ev taşırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor.

Kirası çok, muhiti iyi değil, artık dar geliyor’ gibi gerekçelerle evi taşımaya karar vermeden önce neyi nasıl yapacağınızı planlamalısınız. Bu sizin ve eşyalarınızın daha az zarar görmesi için de elzemdir.

Sonunda oturacağınız evi buldunuz ve taşınmaya karar verdiniz. Ancak yeni eve taşınana kadar yapılacak işler o kadar çık ki, bunlar belli bir disiplin ve düzen içinde yapılmadığı taktirde ferahlık yerine sinir bozukluğundan bel ağrılarına kadar bir çok hastalığa yakalanmanız muhtemel. Bu nedenle birtakım pratik önerileri bilmek ve bu basit gibi gözüken işleri sistemli bir şekilde yapmak, ev taşımayı çile haline getirmekten çıkaracaktır.

Temizlik:

Yeni evinize taşınmadan önce mutlaka ön temizlik yapmalısınız. Çünkü eve eşyaları koyduktan sonra temizlik yapmanız zorlaşacak. Temizlik yapacak kişilerin acele etmemeleri gerektiğini belirtiyor uzmanlar. Çünkü bu sırada bel rahatsızlığı ve üşütmeden kaynaklanan hastalıklar kapınızı çalabilir. Evin boya ve badana işleriyle korniş, kombi, elektrik gibi tesisat işleri de taşınmadan yapılmalıdır.

Malzemeler:

Evinizi taşımadan önce size gerekli olan bir takım malzemeleri hatırlamanız önem taşır. Yeterince koli, paket ipliği, koli bandı, makas, kalem, tornavida, kontrol kalemi (Elektrik tesisatı için), gazete veya ambalaj kağıtları önceden hazırlanmalıdır. Bu size hem çok vakit kazandıracak hem de eşyanızın yıpranmasını önleyecektir.

Paketleme:

Evdeki giysi, kitap, mutfak ve süs eşyalarını güzel bir şekilde paketlemelisiniz; çünkü düzenli bir şekilde eşyaları kolilere yerleştirmek, hem eşyalarınızı tozdan ve sert darbelerden koruyacak hem de üzerine içinde ne olduğunu yazmanız sayesinde yeni eve yerleşmede size büyük kolaylık sağlayacaktır. Kırılacak eşyaları gazete kağıdına sararak yerleştiriniz. Daha sonra koli bandı ile taşırken açılmayacak şekilde iyice yapıştırınız. Kolinin üzerine içinde ne olduğunu yazınız. Bu eşyaları yeni eve taşırken kolileri hangi odaya bırakacağınız konusunda size fikir verecek ve ev içinde yeniden taşınmanızı önleyecektir.

Mobilya ve beyaz eşyalar:

Ev taşınmanın en zor tarafı mobilyaları söküp taşımak ve yeniden kurmaktır. Bunu için tecrübeli bir arkadaşınızın yardımında ihtiyacınız olabilir. Çıkardığınız vidaları kaybetmemek için bir poşete koyarsanız iyi edersiniz. Ayrıca gardırobunuza ait parçaların nereye ait olduğunu unutmamak için kurşun kalemle mobilyaların üzerine yazmakta yarar ver.

Fazlalıklar:

Bir gün lazım olur düşüncesiyle bir köşede biriktirdiğiniz broşür, süs eşyası, giysi, kutu gibi fazlalıkları taşınırken mutlaka atın. ( Çünkü yeni evde nede olsa yine biriktireceksiniz.) Eşinizle zaman zaman tartışma konusu olan birikmiş malzemeleri zorda olsa bırakın ve size yük olmaktan başka bir işe yaramaya fazlalıklardan kurtulup hafifleyin.

Sağlık:

Taşınırken dikkat etmeniz gereken en önemli şeyin sağlığınız olduğunu aklınızdan asla çıkarmamalısınız. Ağır kaldıracak veya ter bir hareket yaparak belinizi riske atmamanız konusunda uzmanların ciddi uyarıları var. Terlemek cereyanda kalmak, üşütmek gibi hastalıklara sebep olacak unsurlardan uzak durunuz. O karışıklık içinde sağlık malzemelerini bulmanız zor olacağı için yara bandı, pamuk, kolonya türü malzemeleri önceden yanınıza almanızda fayda var.

Yardım:

Ev taşıma konusunda tecrübeli olan arkadaşınızdan yardım isteyiniz. O gerginlik içerisinde meydana gelebilecek kazalardan dolayı anlayışlı olmaya, eşinize ve çocuklarınıza kızmaya her zamandan daha çok özen göstermelisiniz. Çünkü orada zaten aynı işin yükünü paylaşmak için bulunmaktasınız. Yeni bir hayata mutlu başlamak için birbirinizi daha ilk günden kırmamalısınız. çocuklarınıza taşıyabileceklerinden daha fazla taşıttırmamalısınız.

Nakliye Firmaları:

Hiçbir firma, ev taşıma işlemini siz hiç elinizi sürmeden yapamayacağı için, bir takım ön hazırlıkları yapmanız gerekecektir. Eğer temizlik konusunda titizseniz giysilerinizi, yatağınızı battaniye ve yorganınızı bir çarşafa bağlasanız içiniz rahat eder. Eşyalarınızı taşıyan firma yetkililerinin sağlam ve düzenli taşımaları için onları nazikçe yönlendirebilirsiniz.

Eski ev:

Eski evinizi terk ederken temiz bırakmaya özen göstermelisiniz. Böylece yerinize taşınan insanların sizin hakkınızdaki olumsuz yargılarını da önlemiş olursunuz.  Ayrıca elektrik, su, doğal gaz ve telefona gelen bütün borçlarınızı ödeyerek ilgili yerlerden makbuz almanız ve bunu yeri ev sahibine ibraz etmeniz sonradan aranızda çıkabilecek ihtilafları önleyecektir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Makalemizi okuyabilirsiniz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Avcılar İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Avcılar Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Avcılar Eşya Depolama