Hizmet Bölgemiz

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Asansörlü Ev Taşıma

Ev taşımak marifet gerektiren zor bir iştir. Bu zorluğu 20 yıllık tecrübesi ile sizlere kolaylaştıran firmamız Aksa Nakliyat sizlerin daha güvenli ve sağlıklı ev taşımanıza yardımcı olur. Geniş hizmet kitlesi siz müşterilerimizin daha iyi bir hizmet vermesi için çabalıyoruz. Sultangazi evden eve nakliyat yapa bilir. Daha birçok ilçe ve şehirlere sizler için oldukça güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Ev taşımanın bütün yorgunluğunu ve stresini aksa nakliyat ile atmak oldukça kolay. Ev taşımanın yanı sıra büro ve şirket taşımalarınızı da yapmaktayız. Taşımacılık yapmanın gerekli bütün sorumluluklarını benimsemiş ve siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız Aksa Nakliyat taşıma yaparken en iyi hizmeti sizlere sunmak açısından depolama da, paketleme de, hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışma prensibini geliştirmiştir. Şirketin ne kadar ilerlemiş olsa da ilk günkü çalışma kabiliyetini ve güvenini asla kaybetmemiştir. Aksa Nakliyat yaptığı işe uygun araç ve gereçlerini yeterince sahip olup sağlaması ve geliştirmeye devam etmesi siz müşterilerimizin de takdirini kazanmıştır. Firmamız sizlerin taşıma güvencesi için son model bir araç filosu yaratmıştır. 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyan bir firmayız. Türkiye de her bölgeye taşımacılık yapmakta olup sizlerin güvenli nakliyatını sağlamaktayız. Üsküdar Evden Eve Nakliyat, Sancaktepe Evden Eve Nakliyat, Beşiktaş Evden Eve Nakliyat, Pendik Evden Eve Nakliyat, Kartal Evden Eve Nakliye, Sultangazi evden eve taşımacılık ve İstanbul un bütün ilçelerinin hatta Türkiye’nin bütün illerine hizmet verilmektedir. Gerek şehirlerarası nakliyat da gerek ise şehir içindeki nakliyatta büyük tecrübe sahibi olmamız sizlerin rahatlıkla bizlere güvenmesini sağlamakta. En büyük politikamız her şey zamanında ilkesiyle sizlere en iyi kalitedeki nakliyat hizmetini vermek. Nakliyat yaptırırken insanların en büyük korkularından biri eşyalarına zarar gelmesi, yıpranması ve deforme olması ki bu konuda oldukça da haklılar. Sizler evlerinizin ofislerinizin eşyalarını büyük bir titizlikle alırken bizlerde eşyalarınızın büyük bir titizlik ile paketlenmesini sağlıyoruz. Bizler için taşıma işleminin her adımı oldukça önemli çünkü bir piramit gibi düşüne bilirsiniz.

Nakliyat işini eğer bir taş eksik olursa bütün piramit yıkılmaya mahkum kalacaktır. İlk taşımız paketleme bu işlemde gereken ilgi ve alaka gösterilmez ise taşıma esnasından büyük sorunlar olması büyük bir ihtimal olacaktır. İkinci taşımız ise depolama, bu adımda her adım gibi hayati önem taşımakta. Depolama işlemin bir hata yapıldığını düşünün birçok eşyanız zarar görmesi kesin bir ihtimal ama biz 20 yıllık tecrübemiz ile bu olanakların oldukça farkındayız. Ve son adım olan taşıma, taşıma işlemini yapacak olan son model araç filomuz güvenimizi daha üst seviyelere yükseltmekte bunun yanı sıra uzman şoförlerimiz de taşıma işleminin kabiliyetinde olması güven seviyemizi oldukça yükseklere taşıyor.

Yetki Belgeli Nakliyat Firması

Firmamız yasal olarak ta bütün gerekli belgelerini almıştır. K1 ve K3 yük taşıma belgesi ile sizlere hizmet vermektedir. Referanslarımız saymakla bitecek gibi değil bunların içinde iş kurun taşıması dahi yapmış ve belge almış bir şirketiz. Daha farklı referanslarımızı merak ediyorsanız lütfen web sitemizin referans bölümünü ziyaret edin. Uygun fiyat koşullarının da sizleri büyüleyeceği bir firma Aksa Nakliyat.

İstanbul un hangi ilçesinde olursanız olun sultangazi evden eve taşımacılık ya da diğer ilçe ve illerden hangisi olursa olsun evden eve taşımacılık, en güvenilir ve kalite taşımacılık için Aksa Nakliyat ı seçin. www.aksanakliyat.com adresini ziyaret ederek taşımacılığın nasıl prensip içinde yürüdüğünü göre bilirsiniz. Ya da 0 850 333 25 72 numaradan bilgi alabilirsiniz.

Aksa evden eve nakliyat olarak İstanbul Sultan gazi ilçesinin her yerine hizmet vermekteyiz. Her türlü taşımacılık işlemleri, evden eve nakliyat fiyatları ve ev taşıma işleriniz için lütfen çekinmeden bizi arayınız.

Tel: 0212 230 42 62 GSM: 0532 464 75 24

Sultan gazi Evden eve nakliyat Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliye hizmetlerini, müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır. Bizimle çalıştığınız takdirde kalitemizi sizde çok yakından görme imkânı elde edeceksiniz. Sultan gazi evden eve taşımacılık ve nakliye sektöründe yüz güldüren hizmetler almanın rahatlığını hissedeceksiniz.

Sultangaziden Başka bir ilçeye taşınsak fiyat farkı olur mu?

Avrupa yakasındaki  ilçeler arası fiyat farkı yoktur. Anadolu Yakasına taşınma olursa fiyat farkı olur.

Montaj Demontaj hizmetiniz varmı ?

Profesyonel mobilyacımız dolaplarınızı söküp yeni evinizde aynı titizlikle montajını yapmaktadır.

Sultangazi’de Ev Eşyası Depolama Hizmetiniz Varmı?

İster kısa süre ister uzun süre ev eşyalarınızı istediğiniz miktarda depolama alanlarımız mevcut.

Evden Eve Nakliye fiyatlarını Neye Göre Belirliyorsunuz ?

Eşyaların miktarına, katların yüksekliğine ve bina ile araç arasındaki mesafeye göre belirliyoruz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Sultangazi İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Sultangazi Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Sultangazi Eşya Depolama

Call Now Button