Hizmet Bölgemiz

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendikte Taşınmak Çok Kolay

Taşınmak yıllardır insanların sorunlarından biridir. 26 yıl önce İstanbul Kadıköy’de müşterilerinin memnuniyetini prensip edinerek hedeflerine başlayan ve İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet götüren Pendik evden eve nakliyat sizlerin konforu ve rahatı için çalışmaktadır. Ev taşıması sırasında meydana gelebilecek tüm sorunlardan sizleri koruyabilmek için her geçen gün hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir. Teknolojinin bütün nimetlerini kullanarak hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Tüm İstanbul’da bulunan şubeleri ile sizlerin memnuniyetini düşünmektedir. Tüm Türkiye’ye istenilen saat ve tarihte istenilen yere taşıma sağlanmaktadır. Sadece ev taşımacılığı değil ofis, okul, çeşitli atölyeler, üniversiteler, market, alış veriş merkezleri gibi yerlerden de nakliye yapılmaktadır. Ev taşımacılığı yapılırken önden bir uzman gelerek ev incelenir taşıma sırasında kullanılacak ambalajlara karar verilir ve taşıma için planlama yapılır. Bu plan sizlere de aktarılarak sorularınıza yanıt verilir. Diğer taşımalarda da aynı işlemler uygulanarak uygun planlama yapılmaktadır. Evden eve nakliye sektöründeki firmalarda önemli sayıda artış başlamıştır. Ancak bu artış sektördeki standartları kötüye kullanan firmalar nedeni ile mağduriyetler gerçekleşmektedir. Bunların gerçekleşmemesi için tecrübeli ve kurumsal firmalar ile çalışılmalıdır. Böyle firmalar ile çalışılmadığında sadece maddiyatı düşündükleri için hiçbir haktan yararlanamaz ve size maddi manevi zarar verilebilir. Kaliteli, güvenilir, dürüst hizmet anlayışı ve mesleki etik kurallarının öncüsü lider Pendik evden eve nakliyat bir numaralı hizmet sunmaktadır. Ev taşımalarında salondan başlanarak eşyalar toplanmakta ve en son yatak odası da toplanıp paketlenerek taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi sırasında kullanılan bütün ambalajlar geri dönüşümlü ve doğa dostudur. Böylelikle sizin memnuniyetiniz ön planda tutulurken başka hiçbir yere de zarar verilmemektedir. Bütün çalışanlarını eğitim sürecinden geçirerek kadrosuna katan nakliyat firması belirli aralıklarla eğitimlere devam ederek bilinçli ve uzman bir kadro oluşturmakta ve dünya standartlarını benimseyerek o yolda ilerlemektedir. Firmayla iletişime geçtiğiniz andan itibaren tecrübenin ve kurumsallığın farkını hissedeceksiniz. Sorularınıza doğru ve bilinçli cevaplar alacağınız uzman kadrodan kampanyalar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Yapılan tüm araştırmalar sonucu kararınız firmadan yana olduğunda sizleri mağdur etmemek amacı ile karşılıklı anlaşma imzalanarak tüm eşyalarınız ve haklarınız güvence altına alınmaktadır. Tüm eşyalarınız değerinde sigortalandığı için aksi bir durum gerçekleştiğinde meydana gelen maddi kaybınız karşılanmaktadır. Ayrıca evden eve nakliyatın dışında büyük bir depolama alanına sahiptir. Depolanacak eşyalarınız ev veya iş yerinizden alınarak nem ve toza dayanıklı ambalajlar ile koruma altına alınarak evden eve nakliyat deposunda saklanmaktadır. Evden eve nakliyat depoları 7 gün 24 saat vardiyalı sistem sayesinde güvenlik görevlileriyle ve kamera güvenlik sistemleri ile izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Depolama alanındaki tüm ürünleriniz de sigortalanarak güvence altına alınmaktadır.

Hataya asla müsaade edilmemekte ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile sizleri mutlu etmek istenmektedir. Mesleki etik kurallarının takipçisi ve uygulayıcısı olması liderlik yarışında firmayı zirveye taşımıştır. Tüm ev ve iş nakliye işlemlerinizde küçük veya büyük ebatlardaki, az veya çok sayıdaki eşyalarınız güvenle disiplinli bir çalışma sistemi ile taşınmaktadır. Pendik evden eve nakliyat sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmakta ve Türkiye’nin her yerine mutlu bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Kolay taşınmasını sağlayacak şekilde taşıma planı hazırlanmakta ve zarar görmemesi için son teknolojik ürünlerle paketlenerek koruma altına alınmaktadır. Son model araçları ile taşınacak eşyanın boyutuna ve miktarına göre ayarlama yapılmakta ve size uygun fiyatlar sunulmaktadır. Eşyalarınız sigortalanarak olağan dışı bir durumda mağduriyetinize izin verilmemektedir.

Aksa Çağlar Evden eve nakliyat olarak İstanbul un güzide ilçelerinden olan Pendik’te evden eve nakliyat ve ofis taşıma ve 20 yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

Pendik ilçesine verdiğimiz hizmet ve güvenli taşımacılık ekipmanlarımız ilçe yapınıza uygun taşıma sistemlerimiz mevcut. Tek katlı ve çok Katlı olsun taşıma zorluğu yüksek olsun olmasın eşyanızın değeri ne olursa olsun yüksek kaliteli malzemelerle nakliye hizmeti vermekteyiz bütün taşımaları firmamızın referansı kabul ederek nakliyat işi yapmaktayız. Ev eşyası veya herhangi bir taşınması güç tüm eşyalarınızı için çok pratik çözümlerimiz var.

İletişim Numaralarımız:

Tel: 0216 384 59 62

GSM: 0532 464 75 24

Nakliye sektörü ilerleyen yıllar ile birlikte artan nüfus ve göç durumlarından dolayı son zamanlarda hızla gelişmektedir. Yaşamını sürdüren insanların yaşayış durumları ve iş seçenekleri zamanla değişiklik gösterebilmektedir. İnsanlar yaşamlarını en iyi şekilde geçirebilmek için gelir durumlarının en iyi düzeyde olacağı şehirlerde yaşamlarını sürdürebilme isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden iş değişikliği ailelerin çocuklarının iyi eğitim alabilmesi için, kendi yaşamlarının daha iyi olabilmesi için şehir değişikliklerine başvurabilmektedir. Buna bağlı olarak nakliyat sektörü hızla gelişmektedir. Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Makalemizi Okuyabilirsiniz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Pendik İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Pendik Evden Eve Nakliye

✅ Pendik Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Pendik Eşya Depolama

Call Now Button