Hizmet Bölgemiz

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Sorunsuz Ev Taşıma

Günümüz dünyası her anlamda hızla gelişmekte. Gelişen inşaat ve sanayi sektörleri daha doğrusu gelişen maddi anlamdaki tüm sektörler aynı zamanda taşımacılığın öneminin ne kadar büyüdüğünün birer canlı kanıtı çünkü bir yerden bir yere profesyonel anlamda taşımacılar olmadıkça siz en basit olarak bir ofis bile taşımak isteseniz çok çeşitli zorluklarla karşılaşırsınız ama ne yazık ki sadece ofis taşımıyoruz. Bu işin ev kısmı, dükkân kısmı, hatta kimi zaman dev fabrikaların taşınma kısmı var. İşte bu tarz durumlarda bizde herhangi ufak tefek ya da hiç kimse olmasını istemez ama büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsak evimizi, dükkânımızı yani hayatımızın bir şekilde iyi veya kötü yürütülmesi için bu tarz taşıma işlemlerimizi profesyonel olan evden eve nakliyat şirketlerine emanet etmemiz büyük önem taşır. Ayrıca yukarıda bahsettiğim gibi isim sizi yanıltmasın bu tarz şirketler her türlü taşıma işini başarıyla yapıyorlar çünkü bu tarz şirketler kendilerini tamamen bu konuya odaklayıp profesyonel personel ağı ve taşınacak eşyanın hacmine ve niteliğine göre kullanacaklar araçları çok titizlikle ayarlayıp tamamen müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar. Yine yukarıda belirttiğim gibi en küçük bir ofis taşıma işlemi bile yapacak olsanız odanızdaki evrak dolabını ya da toplantı salonunuzdaki toplantı masanızı normal araçlarla hiçbir yere götüremezsiniz.

Profesyonel Taşımacılık

Taşımacılığın profesyonel isimlerinden birisi olan Aksa Nakliyat uzun yıllardır bu işi yapıyor ve gerek şehirlerarası gerekse şehir içi uygun eleman ve son model araç filosuyla günü her saati hizmet veriyor. Evden Eve Nakliyat ya da ofis – büro tarzı için görüşme yapabileceğiniz birçok şube ve müşteri hizmet hattı bulunuyor. Eyüp te Taşıma yaptırmak istediğiniz zaman ilk başta bir bilirkişi yani Ücretsiz expert eleman gelir ve taşınacak ürünlerin durumuna, ağırlığına ya da hacmine göre bir fiyat belirler. Yani hiçbir zaman daha fazlasını ödemezsiniz ne kadar eşya o kadar para ama eskiden taşıma sektöründe genelde rastgele bir fiyat verilir ve müşteri ciddi manada mağdur edilirdi. Artık bu tarz problemler ortadan kalktı. Karşılıklı olarak sözlü bir anlaşma olması durumunda taraflar sözleşmeyi kâğıt üzerine dökerek iki tarafında mağdur edilmesini engeller. Yine bu olayda eskiden çoğu firmada olmazdı mesela taşıma esnasında kamyon bir kaza geçirir ve ne yazık ki bütün eşyalarınız mahvolurdu. Başka bir örnekle açıklamak gerekirse yine taşıma esnasında eşyanızı taşıyan acemi eleman sizin paketinizi ya da kolinizi yere düşürür ve içinde ne varsa büyük ihtimal kırılırdı. Şimdi bu tarz durumlar karşılıklı anlaşma sözleşme durumuyla kontrol altına alınıp müşterinin mağdur edilmesi olasılığı neredeyse sıfıra iniyor. Anlaşmanın ardından taşınan eşyaların sigortaları yapılır ve taşınacak eşyalar Avrupa’dan ithal pet garft kâğıtlara sarılarak özenle taşınır.

Taşımacılıkta Güven

Taşınmak gerçekten önemli bir iştir. Canınızı emanet etmeseniz bile atalarında dediği gibi canınızın yongalarını yani mallarınızı eşyalarınızı emanet ediyorsunuz. Bu süreçte doğru olan firmayı seçmek çok önemlidir. Çünkü gelişen ekonomi, inşaat ve sanayi sektörleri gibi sektörler sayesinde taşımacılıkta epey gelişti. Kesinlikle aldanarak iş yapmamalıyız. Gerçekten enine boyuna işimizi yaptıracağımız şirketi araştırmalıyız. Bu günlerde neredeyse her mahallede iki ya da üç tane olan evden eve nakliyat firmalarına güvenip tuzağa düşmemeliyiz. Bu iş ciddi bir iştir ve ciddi işler profesyonellerle halledilir. Eğer sizde yakın zamanda taşınacaksınız ve eşyalarınıza ya da iş ekipmanlarınıza en ufak bir zarar gelmesini istemiyorsanız taşıma şirketini iyice araştırıp işinde profesyonel olan kişilere yaptırın.

Eyüp Ofis Taşıma

Eyüp’te yeni bir ev veya ofis aldınız, yada kiraladınız, yıllardır oturduğunuz Eyüp’ten başka bir semte taşınacaksınız ve size nakliye firması gerekecek. Aksa evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin ev ve ofis eşyası taşıma işlemi gibi her türlü taşımacılık gerektiren işlerinizi en kaliteli, en iyi fiyat, geniş araç filomuzla ve güler yüzlü personelimizle  hizmetinizdeyiz. Eyüp’te evden eve nakliye konusunda herkesin güvenini kazanan firmamız sizlerin şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşıma işlerinizi istediğiniz günlerde ve saatlerde gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılıkta yılların birikimine sahip firmamız Aksa Çağlar evden eve nakliyat Eyüp’te her türlü nakliye hizmeti için hizmet vermektedir.

Her türlü soru görüş ve önerileriniz için lütfen çekinmeden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden

0850 333 2 572

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Eyüp İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Eyüp Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Eyüp Eşya Depolama

Hemen Ara
Mesaj Gönder