Hizmet Bölgemiz

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

bahcelievler

EVDEN EVE NAKLİYAT SORUNLARINA GÜVENİLİR ÇÖZÜM ALTERNATİFİ

Evden eve nakliyat konusunda yılların tecrübesi ile hareket eden Aksa nakliyat, teknolojiye olan bağımlılığı ve müşteriye olan kurumsal kimliği ile sektöründe bir adım önde hizmet vererek, taşınma ihtiyaçlarının güvenilirlik altında çözüm bulmasını sağlamaktadır. Gelişen hizmet ağı ile Bahçelievler Evden Eve Nakliyat hizmetini de kusursuz donanımlı sistemiyle sağlayan firmamız, deneyimli kadrosuyla eşya zarar görme risklerinden uzak hızlı ve zamanlı bir taşınmanın gerçekleşmesini sağlamaktadır.

20 yılın verdiği tecrübe ile güçlü referansları müşterilerine sunan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışma hızına aktif bir şekilde devam ederek, Bahçelievler semtinde yaşayan bina sakinlerine taşınma ihtiyaçlarında sorunsuz nakliyat ilkesinde yer alan eksiksiz ve güvenilir paketleme işlemleriyle, güçlü filolarını Bahçelievler Evden Eve Nakliyat olarak sunmaktadır. Eşya paketleme konusunda eksper sonrasında, gerekli olan her eşya için son teknoloji malzemeleri ile paketleme yapılarak, hiçbir eşyanın taşınma esnasında zarar niteliği riskinde olması engellenmektedir. Eşyaların hacim noktası güçlü analizler ile profesyonel çalışanlar tarafından ele alınarak eşyaların rahat bir şekilde yerleştirilmesi ve sorunsuz yeni adrese ulaşması için araç filosu zenginliği ile doğru araç tercihi yapılarak, taşınmanın gerçekleşmesi firmamız tarafınca sağlanılmaktadır. Ürünün korunması en önemli müşteri istekleri arasında yer alması nedeniyle firmamız, deneyimli personeli hizmete sunarak zaman kaybının da yaşanmaması adına, yeterli personel sayısını paketleme dışında taşıma hizmetinde de geniş tutmaktadır. Eşyanın cinsi ele alınarak, evrak dosya seçeneklerinde mukavva karton, elbiseler özel askılı kutular gibi özenli tercihler değerlendirilerek, müşteri beklentilerine gözler önünde cevap sunulmaktadır. Huzurlu bir nakliyat çözümünün elde edilmesi adına müşterilerimizle güçlü bir iletişimde bulunan firmamız, her bir detayı ayrıntılarıyla eksiksiz olarak bilgiler dâhilinde ele alarak uygulayıp, zaman, güzergâh, demontaj, montaj, paketleme gibi eksiksiz bir sistemin disiplin altında gerçekleşmesini sağlamaktadır. hassasiyet gerektiren bir hizmetin verilmesi gerektiği bilinciyle sektöründe uzun yıllardır öncü vasfıyla yer alan firmamız, eşyaları alındığı gibi yeni adrese teslim ederek, hasarsız bir taşımacılık ilkesi doğrultusunda hizmet vermektedir. Ücretsiz eksper hizmeti paralelinde sigorta sözleşmesi dışında geniş araç filosu ile titizlik isteyen çalışmalarını uzman elmalarıyla ele alarak, üstün hizmetin memnuiyete odaklı sonuçlarının yaşanmasını ev nakliyatı dışında ofis nakliyatıyla da sağlamaktadır. Taşınma süresinde belirli zaman aralığının yaşanması durumunda zor süreçlerin yaşanmasını engelleyen firmamız, profesyonel çalışanları eşliğinde depolama hizmetini de Bahçelievler semt sakinlerine sunmaktadır. Depolama işleminde önem verdiğimiz, koruma detayını güvenlik çalışanları ile sağlayan firmamız, istenilen tarihte eşyaları eksiksiz ve zarar görmemiş niteliği ile müşterilerine her türlü toz ve neme karşı dikkatli paketleme işlemiyle itinayla teslim etmektedir. Gelişen teknoloji ve küreselleşen dünya ile eş değer nitelikte lojistik kavramı yeni teknolojilerle uzman personellerimiz ve araçlarımızla, her taşıma isteklerine çözümcül yaklaşımla beklentilerin üstünde kusursuz ilkesi altında doğru hizmetin elde edilmesi ve memnuniyetin yaşanması sağlanılmaktadır.

Yüksek standartlı kalite anlayışımızda yer verdiğimiz zarar görmeme disiplin çerçevesinde Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

, taşınma sürecinde yaşanılan sıkıntıları müşterilerinden anında uzaklaştırarak, demontaj, montaj işlemleriyle de eksiksiz bir taşınma sürecinin yaşanmasını sağlamaktadır. Her türlü çizilme ve deforme sorunlarını oluşturan darbe sıkıntılarını yaşatmaksızın, kaliteli ambalaj, kaliteli, malzeme, kaliteli taşıma ve kaliteli uzman kadrosu ile firmamız, istenilen zaman dışına çıkmaksızın güçlü bir taşınma konforunu müşterilerine yaşatmaktadır. Ulaştırma bakanlığınca verilen yurt içi ve yurt dışı eşya taşıma belgesine K3 yetki niteliğinde sahip olan firmamız

, güvenilir bir hizmet ilkesiyle işlerini gerçekleştirmektedir.

Ataköy  Bahçelievler ve civardaki bütün semtlerine evden eve nakliyat yapmaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Aksa Evden eve nakliyat olarak İstanbullun her ilçesine hizmet veriyoruz Ayrıca İstanbul merkezli bütün Türkiye ye ev büro tekstil fuar ve stant malzemeleri taşımaktayız. Paketlemede balonlu naylon ve giyim eşyası taşıma kutuları kullanılır. Her kırılabilecek eşya temiz beyaz kâğıda sarılarak istiflenir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyanın cinsine göre paketleme yöntemi uygulanır. Aksa evden eve  Nakliyatla Ev ve Büro eşyalarınız özenle ambalajlanarak istediğiniz yere ulaştırılır.

✅ Firma Belgesi✅ K3 Yetki Belgesi
✅ Firma Kuruluşu✅ 2007 Den Beri
✅ Hizmet Bölgesi✅ Bahçelievler İstanbul
✅ Verdiği Hizmet✅ Bahçelievler Evden Eve Nakliye
✅ Ofis Taşıma✅ Kurumsal Hizmet
✅ Ev Depolama✅ Bahçelievler Eşya Depolama
Call Now Button