Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Ev Taşıma

Ümraniye İlçemize ev taşımayı daha pratik hale getirdik ve Asansörlü ev taşıma hizmeti başladık. Ümraniye’de son yıllarda yükselen binalarda eşya taşımak için mobilya asansörü olmazsa olmazlardan. Bunun farkında olan Ümraniye Evden eve Nakliye firmamız evinizi taşırken mobilyaların zarar görmemesi için Eşya taşıma asansörümüzü hizmetinize sunduk.

Ev taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ev eşyası ve ofis eşyalarınız taşınırken hem zaman kazanın, hem eşyalarınız hasar görmesin. Üstelik en uygun fiyatlar ile Kaliteli Profesyonel taşımacılığın adresi Aksa Evden Eve Nakliyat.

RAKİP TANIMAYAN NAKLİYECİLİK

Ümraniye evden eve nakliyat  vermiş olduğunu sınırsız teknoloji ile bütünleşik hizmeti müşterilerinin yüzünü güldürerek yirmi yıllık deneyim ve tecrübeleri ile kendini Evden Eve Taşıma sektöründe aşmış bir durumda hizmet sunmaktadır.  Ev Taşıma güvenilirliği ve sürekli müşterilerinin bu uzun süreçte sadakatinden hiç ödün vermediği bilinmekte olup insan ilişkilerinde son derece düzeyli personelleriyle profesyonel işler çıkarmakta ve müşteri memnuniyeti için elinden gelenin en iyisini yapmakta rakip tanımamaktadır. Bu rakip tanımazlığıyla en çok aranan Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında öncü olmuş en hızlı şekilde yaygınlaşıp müşteriler arası tavsiye yağmurlarına tutulmuş ve kitlesini her geçen gün artırmış ve arttırmaya devam etmektedir. En büyük hedeflerinin arasında müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği olan Ümraniye Nakliye nin bir diğer misyonu ise Türkiye Kalite Ödülünü alabilmek vardır. Müşterilerine dünya standartlarını yakalayıp hizmet vermek için çabalayan firmanın teknoloji ile kendilerini ve bilgilerini yenilemeleri müşterileri daha da çekmekte olup gerçekten de hiçbir müşterisinin sadakatsizliğine uğramamış 20 yıldır belli ve artan müşterileriyle dostluk içerindedir.

Ümraniye evden eve nakliyat  personellerinin de ne kadar hevesli olduğu taşıma günü belli olan müşteri tarafından memnuniyetle seyredilen tavırlar sergilemektedirler. İnsancıl yaklaşımlarını kendi içlerindeki denge ve uyuma lanse ettirebilmiş özel bir takım olarak işlerini yapmaktadırlar. Firmanın hizmet stratejileri arasında olan personel iyimserliği de göz ardır edilemez ve özel eğitimden geçen bu personellerin hiçbir şekilde insan iletişimlerinde olumsuz her hangi bir taviz vermediği görülmektedir. Firma Avrupa’dan müşterileri için getirtmiş olduğu özel grafit kâğıtlarla hizmet verdiği yıllardır bilinmektedir. Bu özel kâğıtlarla sarılan eşyaların güvenilirliği iki kat daha fazla artmış müşterilerin memnuniyetinde kalıcılığı sağlamakla beraber en iyi hizmeti en kararlı şekilde vermek için uğraşmaktadırlar. Firmanın taşıma gününden önce ofislere gönderdiği expert personeller taşıma planına ön fikir olması adına yapılan bir girişimdir ve bu girişimin ardından etüt toplantısı yapılır gerekli planlamalar çıkarılır ve uygun olursa müşteri ile bir sözleşme imzalanır. Bu sözleşmenin de yine tamamen müşteri avantajlı olduğu kesinlikle bir çıkar gözetilmediği bilinmelidir. Müşterinin taşıma günü tamamen iletişimde olacağı şahıs firma sahibi olacak ve kesinlikle personellerle muhatap olmak zorunda olmayacaktır müşteri. Bu bakımdan da yine profesyonelliğini ve kalitesini göstermiş olan firma rakiplerine taş çıkarmaktadır.

Ümraniye evden eve nakliyat  ile insanların her geçen gün bu aileye katılma için can attıkları göz önüne alındığında firmanın asıl ilham kaynağının müşterilerin yüzündeki gülümsemelerden aldığı belli olacaktır. İnsancıl yaklaşımlarla memnuniyet ve standart yükseltme odaklı çalışan Evden Eve Nakliye firmamızın büyük başarılara imza atmakta kendini gelişen teknoloji rüzgârına kaptırarak gelişmede sınır ve ya engel tanımamaktadır.

Ümraniye Ofis Taşıma

Sadece ev değil ofis taşıma okul taşıma, eczane, hastane, tekstil, özel kurum ve kuruluşların da taşımacılığında hizmet veren firma her geçen gün büyüyerek gelişmekte olup insanların güvenini artırmaktadır. Paketleme işleminden de sorumlu olan firma sigortalığı eşyaların her bir sorumluluğunu üstüne almış dünya çapındaki hizmet standartlarını müşterilerine sunmak istemekle rakiplerine ciddi mana da fark atmıştır. Müşterilerine verdiği bu güvenle bugünlere kadar gelebilmiş olan firma müşteri memnuniyetini ön plana alarak fikirler üretmiş, malzeme seçmiş ve hizmet vermiştir. En büyük amacı olan müşteri memnuniyeti sayesinde vazgeçilemeyen hizmet firması olmayı hak kazanmış bu doğrultu da müşterilerinden ilham alıp işine daha da bağlı bir firma olarak tanınmıştır. Bir telefon kadar yakın olan Ofis taşımacılığı bu kaliteli fırsatlarından yararlanmak büyük bir ayrıcalık olacaktır. Bu deneyimden sonra başka hiçbir firmaya gerek duyulmayacağı garanti edilecektir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları.

İstanbul da ev taşıma konusunda her ilçede iddialı olduğumuz gibi Ümraniye ilçemizde de evden eve nakliyat konusunda iddialıyız. Evden eve nakliyat firmaları arasında en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyat konusunda Ümraniye de lider durumdayız. Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy ve her mahallesine hizmet veriyoruz. 20 yıllık tecrübesi ve kaliteli elemanları ile siz değerli Ümraniyelilere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ücretsiz expetimiz mevcuttur.

İletişim Numaralarımız.

Tel: 0216 384 59 62

GSM: 0532 464 75 24

Türkiye’nin Her yerinden:

0850 333 2 572

tr1

Eşya miktarına, Katların yüksekliğine, ve Bina girişi ile Araç arasındaki mesafeye göre belirliyoruz.

Evet Var. İstanbul’un bütün ilçelerine ve Türkiye’nin her yerine Ev Taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Evet. Üstelik bütün Kredi Kartlara 6 taksit yapıyoruz. Hemde Kapıda Ödeme.

Ümraniye İlçemizde Ev Depolama Hizmetimiz var. İster parça, isterseniz ev eşyalarınızın hepsini depolama yapabilirsiniz.