Hizmet Bölgemiz

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane'de Ev Taşımanın Doğru Adresi

Kâğıthane evden eve nakliyat ile kâbuslarla dolu taşıma streslerine son vermek tecrübe ve birikimlerle dolu personeller ile tanışmak için acele edilmeli. Kendini en iyi hizmet vermeye adamış bu firma her türlü paketleme ve taşımacılıkta çığır açmış rakiplerine bile örnek tutumları ile örnek duruma gelmiş bir kurum olmakla ön plana çıkmıştır. Kağıthane Evden Eve Taşımacılık Gerek personellerinin müşterileriyle olan ilişkilerinde gerek yine personellerinin yaptığı işteki titizli ile herkes tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün kitlesini müşteriler arası tavsiyeleri ile de arttırabilen bu başarısını kaybetmediği iş enerjisinde ve uyguladığı özende yakalayan bir firma ile tanışmak büyük bir ayrıcalığa ayak basmak olacaktır. Kağıthane Ev Eşyası Taşıma İşinde gösterdiği tertip, özen, titizlik, kalite ve verdiği güvenle müşterilerinin tek adresi olmuş vazgeçilemeyen bir hizmet kurumu olmada öncülerden biri olmuştur. Her kurumda belli başlı kuralların disiplinlerin olduğu gibi bu kurumda da bu temeller çoktan benimsenmiş üstüne merdiven dayanmış ve birçok alanda kendini yenileyip geliştirerek gelişime açık bir stratejisini elinden hiç bırakamamıştır. Özellikle bu son dönemde artan taşımacılığa rağbet ile kendini ön sıralarda göstererek müşterilerinin yüzünü güldüren prensipleriyle kendini ispat edebilmiştir. . Müşteri haklıdır sloganıyla yirmi yılını bu hizmet sektörüne vermiş olan Kağıthane Ev Taşıma her taşımada büyük bir konfor yaşanacağından eminlik verilmektedir.

Kağıthane Ofis Taşıma

Kâğıthane evden eve nakliyat işine gösterdiği özeni ofislere gönderdiği expert personelleri ile zaten belli etmektedir. Ofislere giden bu experiz personeller genel önlem ve planı belirleyerek firmaya geri döner ve gerekli Ofis taşıma stratejisini belirlemeye ön ayak olur daha sonra imzalanacak sözleşmelerle gönül rahatlığı ile eşyaların teslim edileceğini garanti eder firma. BU garantiyi her bir eşyayı kendi sorumluluğuna alıp üstlenerek gösteren Kağıthane Ofis Taşıma en ufak parçaya kadar firma üzerine sigortalar ve büyük bir titizlik ve özenle paketleme işlemine kadar her işlemi kaliteli bir şekilde gerçekleştirir. Taşıma ve paketlemede kullanılan Avrupa’dan getirtilmiş özel kâğıtlar paketlemede kullanılmakta seri ve sağlam bir şekilde sarılmaktadır. Tam anlamıyla göz açıp kapatıncaya kadar geçen bu sürecin seri olabilmesi adına çabalarını göstermiş olan firma genel serilikte de bu başarısını taşınacak olan yeri oda da bölüm bölüm ayırarak elde etmiş en seri şekilde paketleme ve taşımacılığın yapıldığı öncü firma olmuştur. Müşterilerine verdiği bu güvenle bugünlere kadar gelebilmiş olan firma müşteri memnuniyetini ön plana alarak fikirler üretmiş, malzeme seçmiş ve hizmet vermiştir. En büyük amacı olan müşteri memnuniyeti sayesinde vazgeçilemeyen hizmet firması olmayı hak kazanmış bu doğrultu da müşterilerinden ilham alıp işine daha da bağlı bir firma olarak tanınmıştır. Yine müşteri memnuniyeti doğrultusunda müşterilerin kendi aralarında da tavsiyelerde bulunarak yaygınlaşmış olduğu bu hizmet firması işini ve başarısını her zaman müşterisine borçlu olduğunu bilerek hareket etmekte saygı ve kusurda hiçbir olumsuzluğa taviz vermemekte üst düzey bir firma olmasıyla tanınmaktadır.

Kâğıthane evden eve nakliyat, kendini bilen kendi içinde uyumlu, saygılı, temizliğe ve tertibe titizliğe önem veren, insan ilişkilerinde son derece üst seviyede ve insancıl yaklaşımlarıyla bilinen firma personelleri her zaman bilgi vermeye açık güler yüzleriyle insana enerji veren hallerini müşterilere yansıtmaktan hiçbir zaman kaçınmamaktadır. Taşıma günü personellerle değil direkt firma sahibi ile irtibatta olacak olan müşteri hiçbir şekilde personel ile konuşma zorunluluğunda değildir. Firmanın bu özenli ve düzeyli tavrı rakiplerince örnek bir firma olarak gösterilmiş gerçekten yılların hakkını bu işte kendini vermiş ve ispatlayabilmişti.

Her türlü evden eve nakliyat ve Ofis taşıma için Kağıthane bölgesine 24 saat hizmet verilmektedir.

Kâğıthane ilçemize nakliye hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine ve İstanbullun her semtine taşımacılık yapmaktayız. Nakliye işinde yeniliklerin temsilcisiyiz. Her hafta operasyon merkezi taşımacılık işlerini göz önüne alarak ve taşınma yoğunluğuna göre araç yerlerini İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakası olarak ayarlar. Buda bizim işimizdeki maliyetimizi düşürür ve sizlere daha uygun nakliye hizmeti sunmamızı sağlar.

Kredi Kartlı Ev Taşıma

Ödemelerinizi Kredi Kartı ile  yapabilirsiniz. üstelik Bunus kartınız varsa 6 taksit hemde kapıda ödeme imkanı.

İletişim Numaralarımız:

0212 230 42 62

0532 464 75 24

Avcılar Evden Eve Nakliyat Makalemizi Okuyabilirsiniz.

Kağıhtane ilçe içerisinde Ev Taşıma yapacaksanız fiyat değişmez. İlçe dışına Ev Eşyası Taşımak isterseniz. sadece yakıt farkı çıkar.

Herhangi bir nedenle Ev Eşyanızı depolamak isterseniz size göre Ev depolama seçeneklerimiz mevcut.

Kağıthane bölgesine Ofis Taşıma Hizmetimiz Var.

Kağıthane’den Türkiye’nin her tarafına her gün Ev Taşıma sevkiyatlarımız var.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Kağıthane İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Kağıthane Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Kağıthane Eşya Depolama

Call Now Button