Hizmet Bölgemiz

Fatih Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşıma ve Nakliye

Evden eve nakliyat yapmak zor ve tecrübe gerektiren bir iştir. Herkese güvenemez ve bu işi yaptıramazsınız. Bu işi yapmak için birçok şirket bulunmakta ama acaba tecrübeleri nasıl? Bu işi gerçekten yapa biliyorlar mı? Teknoloji kullana biliyorlar mı? Araç filoları nedenli iyi benim evimin ve ya ofisimin eşyalarına zarar vermeden taşıyabilecek nitelikteler mi? Bu soruların daha fazla olduğunun farkındayız. Bu sorulardan sizleri kurtaracak bir şirket Aksa Nakliyat 20 yıllık tecrübesi ile evden eve taşımacılıkta tarih yazan bir firma. Fatih de mi oturuyorsunuz ve taşınmak mı istiyorsunuz? Fatih evden eve nakliyat hizmeti ile Aksa Nakliyat sizlerle.

Aksa Nakliyat, nakliyenin yanında depolama ve paketleme hizmeti verilmektedir. Depolama ve paketleme hizmeti aslında büyük önem taşıyan bir hizmettir. Paketleme hizmeti, eşyalarınızın özenle paketlenmesinde ve taşıma sırasındaki çizilme, yıpranma gibi ihtimalleri ortadan kaldırmak için firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Depolama hizmeti, aslında iki verilen hizmette bir birlerini tamamlamakta öncelikle düzgün ve titizlikle paketlenmiş eşyaların aynı titizlikle de depolanması taşıma sırasında yolun uzunluğu ve şekli fark etmeksizin güvenle taşımanızı yapmayı sağlıyor. Aksa Nakliyat 20 yıllık bu taşıma tecrübeleri ile sizlerin aklınızdaki soruları silip güvenlerinizi sağlıyor. Bu işte ustalaşmış yapıya sahip olmaları, bunun yanında son model güvenli araç filolarının olması ve uzman şoförler tarafından taşımalarınızın yapılması bu firmanın kalitesini üst seviyelere taşıyor. Yılların birikimini sizler kalite ve memnuniyet olarak sunmaktan gurur ve zevk duyan bir firmayız. İstanbul un birçok semtine; Adalar, Ataşehir, Avcılar, Beykoz, Sarıyer, Tuzla, Eyüp ve Fatih evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan bir firma Aksa Nakliyat. Ayrıca sadece İstanbul un semtlerine değil tüm Türkiye’nin illerine de taşımacılık yapmaktayız. Sizler çağırın evinize ve ya ofisinize gelelim uygun paketlemeyi yapalım teknolojinin son sitemleri ile aracımızı yükleyelim ve istediğiniz yere indirelim sizde bu güvenin tadıyla taşıma işleminizi gerçekleştirin. Bizler için en önemli etken müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı olsa ki müşterinin istek ve görüşleri bizler için her zaman büyük önem taşımaktadır. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana büyümüş ve gelişmiştir. Ama asla kurulduğu gün ki çalışma prensiplerini ve müşterinin memnuniyeti kaybetmemiştir. Ev taşımak insanlar için bir karabasan niteliğinde olduğu çok açık kendi evinizi taşırken dahi eşyalarınıza zarar vermekten zamanın yapabilmekten ve daha birçok şeyle nasıl başa çıkağınızı bilmiyor iseniz Aksa Nakliyat sizlerle. Acaba sorusunu sizlerin aklınızdan silmeyi başaran bir şirkettir. Aksa

, iş güvenliği ve memnuniyeti konusunda üstün başarısı, K1 ve K3 yük taşıma belgesi olan bir firma.

Fatih Ofis Taşıma

Ofis taşımada ise en az ev kadar titizlik gösterilmektedir. Taşınacak eşyalarınız Aksa evden eve taşıma tarafından sigortalanır. Ofis ve büro taşımalarınız da öncelikle uzman eleman gelerek ofisi inceler. İncelemeler bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşma gerçekleştirilir ise diğer bölümlerde de yapıldığı gibi anlaşma kağıt üzerine dökülerek sözleşme yapılır. Taşıma günü ofis görevlileri taşıma elemanları değil bizzat Aksa Nakliyat Formen’i ile muhataptır. Referanslarımızı web sitemizden takip edebilir. Bizler hakkındaki güven duygunuzu pekiştireceğinden eminim. Referanslarımız arasında iş kur dan alınan taşıma teşekkür yazısı dahi bulabilirsiniz.

Fatih evden eve nakliyat hizmeti ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Evinizi ofisinizi taşımak sizlere yük olmasın gelin görüşelim hatta arayın biz gelelim. Evden eve taşımanın en hızlı ve kolay yolu Aksa Nakliyat.

Fatih ve tüm mahallelerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, ev taşıma ve her türlü nakliyeleriniz için bizi arayın. Öncelikle eksperlerimizden biri evinize gelerek taşımayla ilgili detayları not eder taşıma ve paketlemeyle ilgili detaylı bilgiler vererek fiyat belirler, evden eve taşıma gerekli malzeme ve ekipman listesini hazırlar. Taşıma şeklimiz ve ücreti ile ilgili anlaşma sağlandıktan sonra uygun bir taşıma günü tespit edilir.

✅ Firma Belgesi ✅ K3 Yetki Belgesi
✅ Firma Kuruluşu ✅ 2007 Den Beri
✅ Hizmet Bölgesi ✅ Fatih İstanbul
✅ Verdiği Hizmet ✅ Fatih Evden Eve Nakliye
✅ Ofis Taşıma ✅ Kurumsal Hizmet
✅ Ev Depolama ✅ Fatih Eşya Depolama
Call Now Button