Hizmet Bölgemiz

Esenler Evden Eve Nakliyat

NAKLİYEDE LİDER ESENLER EV TAŞIMA

1989 yılında İstanbul Esenler’de kurulan Evden Eve Nakliyat şirketi Reşat Ayırkan tarafından kurulmuştur. Ekibindeki tecrübeli elemanlar, yaygın filosu sayesinde şehir içi, şehirler arası, ofis ve ev nakliyelerinde, şirket ve ev eşyası taşımacılığında, askılı ve kolili tekstil taşımacılığında kaliteli, güvenilir ve disiplinli hizmet anlayışından ödün vermeden 27 yılı aşkın bir süredir tüm Türkiye’deki müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Esenler Evden Eve Nakliyat depolama, paketleme gibi daha birçok adımda görevini titiz, disiplinli ve güvenilir şekilde başarıyla yerine getirmektedir. Şirketimiz güvenilir, disiplinli çalışmalarıyla bugünlere gelmiş, bundan sonra da yine aynı dikkat ve tempoda müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir. Şirketimizin bu şekilde gelişmesinde öncelikle bünyesinde çalışan nitelikli elemanlar büyük rol oynamaktadır. Bunun yanında üstlendiği göreve yani nakliyeye uygun araç ve malzemeler kullanılması da kaliteyi ve güvenliği de yükselterek şirketimizin bugünlere kadar gelişmesinde, bu kadar büyük ilerlemeler göstermesinde etkisi büyük olmuştur. Esenler Evden Eve Nakliyat olarak misyonumuz açık şekilde yüksek standartlara sahip olan, tüm müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Ekibimizde çalışan nitelikli elemanlarımızın yaptıkları işten zevk almalarını ve böylelikle işlerini keyifle yerine getirmelerini sağlamak şirket olarak gerçekleştirdiğimiz ve her zaman gerçekleştirmek için çabalayacağımız bir hedefimizdir.

Doğa Dostu Nakliyecilik

Canlı cansız çevrede bulunan her şeye, tüm insanlara ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı eksiksiz şekilde yerine getirmek, müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı göstermek gibi noktalar da firmamızın misyonu arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, dünya standartlarına ulaşarak bunu yaşamak ve yaşatmak; en önemlisi de her şey zamanında ilkesiyle Evden Eve Nakliyat’ta kusursuz hizmet vermek firma olarak kalite politikamız arasında yer almaktadır. Hedeflerimizden bir diğeri de toplam kalite olarak hizmet ve yaşam tarzımız, ulusal ve uluslar arası karayolu ev ve ofis taşıma mükemmele ulaşmak için her an daha iyi hizmet vererek gelişme çabası içerisinde olmak firmamızın diğer önemli hedefleri arasında yer almaktadır. Firma olarak tüm ilişkilerimizin saygı çerçevesi içerisinde saygılı, içten davranarak, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak bizi bugünlere getirmiş ve bundan sonra da geleceğe taşıyacaktır. Esenler Evden Eve Nakliyat, donanımlı olarak en yeni araç ve paketleme malzemelerini kullanarak tüm müşterilerine beklenen düzeyde daha kaliteli hizmet sunmak, verimlilik artışı sağlamak, Türkiye’de diğer tüm firmalar içerisinde kabul gören bir kalite ve hizmet standardına sahip olmak için, Esenler Aksa Nakliyat hedeflediği politikaları sayesinde nakliye sektöründe lider konumunda her geçen gün daha da ilerlemektedir. Ev ve ofis taşımanın büyük ölçüde dikkat ve önem gerektirdiğinin bilincinde olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin nakliye sürecinde herhangi bir sorun yaşamaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender ve değerli firmalardan biridir. Esenler Evden Eve Nakliyat, tecrübelerini kullanarak ve her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek ev ve ofis nakliyesinde kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmetiyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak olan firmalar, 4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanunu’na göre gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 yetki belgelerine sahip olmadan Evden Eve Nakliyat firmaları ev ve büro taşımacılığı yapamazlar. Hizmette sonsuz kaliteyi hedefleyen firmamız K3 yetki belgelerine sahip olarak görevini güvenilir şekilde yapmaktadır.

ESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT Türkiye’nin her yerindeki tüm müşterilerine hızlı, kaliteli, güvenilir ve disiplinli hizmet verme anlayışıyla; bünyesinde çalışan nitelikli elemanları ve son model araç filosuyla günün her saati, 24 saat istediğiniz zamanda en kısa sürede size hizmet vermekten büyük keyif ve mutluluk duyacaktır.

Esenler Ofis Taşıma

Esenler evden eve nakliyat ve Esenler ofis taşımacılığı için firmamız profesyonel anlayışı ile sunduğu Esenler evden eve nakliye ve ev taşıma hizmetlerinden yararlanmanızı arzu ederiz. Esenler ve tüm Mahallelerine nakliye ve ev taşıma hizmetimiz var.

Esenler, Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, yüzyıl, Atışalan ve Bayrampaşa civarında Evden Eve Nakliye Firmaları arasında  uzman kadromuz ve geniş araç filomuzla sizlere güven ve istikrar sunuyoruz. Şehir içi şehirlerarası taşımacılık hususunda, nakliyat sektöründe yılların verdiği deneyim ile Sorunsuz ve sıkıntısız nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev nakliyesi sırasında kapalı çelik kasalı ve eşya taşıma için tasarlanmış araçlar kullanılmaktadır. Her sokak ve cadde koşullarına uygun ebatta araçlarımız araç portföyümüz içerisinde bulunmaktadır. Ambalajlama düzenli bir biçimde yapılmaktadır

Ülkemizde nakliyat sektöründe bir çok başarılı çalışmalara imza atmış olan şirketimiz her geçen gün hedef müşteri kitlesini genişleterek sizlere kaliteli taşıma olanakları sunmanın çabası içerisindeyiz.. Sizde bu şekilde evden eve nakliyat hizmeti arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve ya talep formu muzu doldurabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız:

0212 230 42 62

0532 464 75 24

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Makalemizi Okuyabilirsiniz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Esenler İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Esenler Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Esenler Eşya Depolama

Call Now Button