Hizmet Bölgemiz

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Ofisten Ofise

Beşiktaş İstanbul’un en eski ilçelerindendir. Bu ilçemiz sanat ve kültür açısından zengin olduğu için Dünyanın çeşitli yerlerinden turistlerin uğrak yeri haline gelmiştir. Beşiktaş’a sadece Konserler ve Müzeler için değil, aynı zamanda orada yaşamayı düşünmek için gelseniz bile bu ilçemiz harika bir yer. Biraz pahalı bir ilçe kesinlikle doğru ama Beşiktaş’ta yaşamak özel bir zevktir.

Beşiktaş Evden Eve Taşımacılık

Beşiktaş’ta mükemmel bir Ev mi buldunuz? yakında taşınmayı mı planlıyorsunuz.? Ev Taşıma stresine girmeyin en büyük yardımcınız firmamız Beşiktaş Asansörlü Evden Eve Nakliyat en kaliteli ve en uygun bir şekilde taşınmanızı gerçekleştirecektir.

Asansörlü Ev Taşıma

Mobil Asansörümüz 400 kg’a kadar olan her şeyinizi taşıyabilen istediğiniz katta, 11. 12.  katta kadar (34m) içeride veya dışarıda bir pencere veya kapıya yanaşabilen  pratik mobilya taşıma asansörü dür.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

BEŞİKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Ev taşımak zor iştir. Çoğu zaman yeni bir eve çıkmak değişiklik yapmak insanlara ağır gelir bunun nedeni eşyaların taşınmasının zor olmasıdır. Sabit kalırlar bu sebepten oturdukları eve bir ev hanımım taşınırken eşyaları özenle yerleştirir ama taşınma sırasında o eşyalara mutlaka bir şeyler olur. Mesela yeni aldığı konsol takımının en güzel kısmı aynası taşınma sırasında kırıldı. Hayal kırıklığı işte o ayna oysa ki yeni eve daha yakışacaktı. Bu yüzden bireyler ev taşımakta oldukca sıkıntılı süreçler geçiriyorlardı. Daha sonra evden eve taşıma firmaları çıktı önceleri sadece insan gücüne dayanarak çalışıyorlardı 5 6 tane iri yarı beyler geliyor eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirip taşıyordu. Sonraları o devasa makinalar çıktı itfaiyecilerin merdivenlerini andıran merdivenlerle eşyalar ya balkondan ya da camdan direk içeri zahmetsizce alabiliyorlar. Aslına bu evden eve taşıma işi çok büyük bir yükü omuzladı. 10 katı bir binanın 10. katına ev taşımak isteyen biri için bir hayli pratik bir durum oldu. Evden taşıma firmaları Türkiye’nin her bölgesinde kolaylıkla bulunmaktadır. İstanbul’da evden eve nakliyatta önce firmalardan Aksa Nakliyat Sultanbeyli, Fatih, Küçükçekmece, Bahçelievler, Beşiktaş’ta evden eve nakliyat yapılmaktadır. Beşiktaş evden eve nakliyat olarak Aksa Nakliyat’ın titizlikle çalıştığı bölgelerdendir.

Beşiktaş evden eve nakliyat Beşiktaş’tan taşınan herkes için ideal bir firmadır. Güvenilirliği, hizmet kalitesi ile müşterilerine güvenli bir taşımacılık hizmeti sunar. Eşyalarınızın çokluğuna göre araç tipi değişir. Eşyalarınız özel ambalajlamalar yapılarak araçlara yerleştirilir. Taşınma sırasında her türlü önlemler alınır. (eşyaları yukarı çıkarırken halat gerilmesi gibi) Evden eve nakliyat firmaları son dönemlerde çok büyük Pazar payı elde etmiş ve bu Pazar payını iyi derece kullanmaktadırlar. Evden eve nakliyat firmalarının en büyük olanağı eşyalarınızın üstün korumalarla sizlere ulaşmasıdır. Eşyalarınız özenli ve titiz bir çalışmanın sonucu dikkatli bir şekilde taşıma yapılmaktadır. Ev taşımacılığı konusunda İstanbul da önemli bir konuma sahip olan firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma teslimat sonra düzenlemede de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Güler yüzlü, sempatik, dikkatli ve disiplinli çalışmanın adreslerinden biridir. Firma bugüne kadar binlerce ev taşınmasında oldukça büyük işler yapmış herhangi bir sorunun oluşmasına müsaade etmemiştir. Beşiktaş evden eve nakliyat konusunda da birçok kişiyle çalışmıştır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat güvenilirliği yasalarla bile teminat altına alınır. Firmanın güvenilirliği taşıma sonra müşteri desteği konusunda yapılan işlemler oldukça önemlidir. Bunun için firma seçiminde oldukça dikkatli olunması gerekebilir. Firmamız eşyaların tahribatından ve taşıma esnasın personel tarafından doğan sebeplerden zararlardan, taşıma esnasında kırılan eşyaların tamir masrafı varsa tamir masrafını veyahut masrafının tümünü karşılar. Firmamız müşterilerimiz açısından tercih edilebilir en iyi firmalardan olmasını sebebi herhangi bir aksaklıkta oluşacak zarar kaybının ortadan kaldırılması konusunda da titizlik gösterir. Ev Taşıma esnasında oldukça disiplinli davranıp bu hataları sıfıra indirmek konusunda büyük emek sarf edilir. Dünyanın her neresinde olursa olsun yanlış bir firma ile taşıma riski oldukça büyüktür. Zira eşyalarınızın kırılması veya hasar görmesinden oluşacak zararları üstlenmeye bilirler. Bunun için Aksa Nakliyat gibi güvenilir ve işin ustası olmuş firmaları tercih etmelisiniz. Firmamızın web sitesi www.aksanakliyat.com dan bizlere ulaşıp her türlü küçük büyük eşyalarınızın taşınmasında hizmet talep edebilirsiniz. Beşiktaş evden eve nakliyat yapan firmalar gibi firmamızda eşyaların çokluğuna, büyüklüğüne, şekline, taşıma yerine istinaden fiyatları ona göre belirlemekteyiz.

Beşiktaşa bağlı Dikilitaş ve Etiler evden eve nakliyat işleriniz profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile yapılır. Lütfen çekinmeden 7/24 bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

0212 230 42 62

0532 464 75 24

Ücretsiz Expert Hizmeti

Firmamızın gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Eksper aynı zamanda sigorta bedelini de belirler. Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır. Taşınacak eşyalarınızın dem monte  ambalaj paketlenmesinden, taşınmasından, evden eve nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasından, gümrüklenmesi kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Makalemizi Okuyabilirsiniz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Beşiktaş İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Beşiktaş Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Beşiktaş Eşya Depolama

One thought on “Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

  1. Evimizi 5. kattan 5 katta taşımak için evden eve nakliye hizmeti aldım kendilerinden uygun fiyatta anlaştık ve taşınma günü tam zamanında geldiler. Büyük bir kamyon yeterince eleman getirdiler. mobilyadaki çizikleri önlemek için çok güzel ambalaj yaptılar. Taşınma bitikten bir gün sonra kapıda kredi kartı ile ödememi yaptım. bir sonraki taşınmam ve kendi çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Benim puanım 10 yıldız.

Comments are closed.

Call Now Button