Hizmet Bölgemiz

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

BAKIRKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT GÜVENİRLİĞİ

Geçmişte yaşanılan taşınma sorunları bireylere oldukça zahmetli ve eşyaların zarar görme ihtimali yüksek bir şekilde sıkıntı sunarken, günümüzde daha geniş imkânlar dâhilinde bu sorunlar tamamen ortadan kaldırılmasının dışında, bireylerden yorulma sıkıntılarını da ortadan kaldıran konforu sunmaktadır. 20 yıla aşkın bir süredir sektörde hizmet gerçekleştiren Aksa evden eve nakliyat, her gelişen teknoloji paralelinde alt yapısını eksiksiz olarak güvenilir kılarak, sürelilik arz eden bir aktif taşımacılık hizmetini bireylere sunmaktadır. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kaliteli ve iş güvenliğini ön planda tutan firmamız, Bakırköy sakinlerine de Bakırköy Evden Eve Nakliyat hizmeti ile maksimum bir memnuniyet elde edilmesini sağlayan güvenilir, zamanlı, özverili bir hizmet gerçekleştirmektedir.

Uzun yıllardır profesyonel bir hizmeti nakliyat ve taşımacılık sektöründe gerçekleştiren firmamız, sahip olduğu tecrübeye K3 yetkili belgesini kazandırarak kaliteli, itinalı ve disiplinli çalışmalarıyla Türkiye’nin bütün bölgelerine Ev Taşıma hizmeti vermektedir. Müşterilerin taşınma sorunlarına bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren Aksa firmamız, Bakırköy Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarını özenli analiz sonrasında istenilen gün ve saatte zamanlı bir şekilde, geniş filo tercihleriyle en uygun şekilde gerçekleştirmek amacıyla her eşyaya uygun, modern paketleme işlemini deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla hızlı bir çalışma prensibi içerisinde, hatasız ve olası risklerden uzak nakliyat işlemlerinde güven çizgisini sigortalı olarak ele alan firmamız, taşıma işlemlerini müşterilerine zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirerek, yeni adrese teslim etmektedir. Taşınma isteklerinde yaşanmak istenmeyen zarar görme endişelerini ortadan paketleme işlemiyle kaldıran firmamız, her eşyaya özel modern paketleme malzemelerini ele alarak, ön planda tutulması gereken eşya güvenliğini maksimum olarak sağlayıp, zarar niteliğini eşyaları koruma altına alarak uzaklaştırmaktadır. Eşyaların demonte işlemleri yapıldığı gibi yeni adrese teslimde de monte işlemleri yapılarak zahmetsiz bir taşınma memnuniyeti ile konfor lüksünün elde edilmesi itina ile sağlanılmaktadır. Taşınma sürecinde sorun oluşturan zaman aralığını firmamız, depolama olanaklarıyla ortadan kaldırarak en özenli paketleme sonrasında korunması adına, nemden vb. eşyaya zarar verecek ihtimallerden uzak kusursuz depo alanıyla, istenilen süreye odaklı depo hizmetini de vermektedir. Çalışanlarının alanında sunduğu deneyim ve hatasız çalışma sistemi ile en ufak bir sorun yaşanmadan, eski ile yeni ev arasındaki zahmet veren işlemleri sizlerin adına yaparak, alınan hizmetin sınırsız bir memnuniyeti sunması sağlanılmaktadır. Eşyanın cinsine göre modern paketleme işlemi sonrası, eşyanın sahip olduğu hacme göre en uygun araç filosu temin edilerek, taşınma sürecinde mesafelerin sunacağı eşya zarar riski tamamen ortadan kaldırılarak, doğru çalışma sistemi ile hizmet verilmektedir. Bakırköy semtine sunduğumuz bu kapsamlı hizmet 24 saat ulaşım ve bilgi edinme kusursuzluğunu da sunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz eksper hizmeti ile taşınacak olan eşyanın malzemesi, türü dışında personel ihtiyacı ve araç boyutu tespit edilerek, olası eksik hizmet sunma riskini ortadan kaldırılıp, memnuniyetin doğru bir hizmet anlayışıyla disiplin çizgisinde bütünleşmesi sağlanılmaktadır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat hizmetinde aranılan her detayı kurduğumuz güvenli ve güçlü müşteri iletişimi paralelinde sunarak, beklentilerin doğru amaca çözüm sunması sağlanıp, sıkıntısız ve zahmetsiz bir hizmet almanın memnuniyeti yaşanması sağlanılmaktadır. Ev nakliyatı dışında firmamız ofis nakliyatı işlemlerini de müşterilerine gerçekleştirerek, kusursuz hizmetin sunduğu avantajlardan yararlanılmasına öncü olmaktadır. Hizmet kalitesi çerçevesinde profesyonel çalışanlar dışında, son teknoloji gelişime eş değerde donatılmış araç ve teçhizat ile firmamız, elde edilmek istenilen amaçların çözüm noktası görevini üstlenerek, bilinçli bir taşınma gerçekleştirmektedir.

Ataköy’ün her Cadde Sokak ve sitesine evden eve nakliyat işleri itina ile yapılır.

Yaratıcı Depolama çözümleri.

Eşyalarımı koyacak hiç yer yok diye düşünürken aslında eşyalarınızı saklayabileceğinizin çok fazla boş alana sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Yapmanız gereken dikkatlice bakmak ve tekrar bakmaktır!

Duvarlarınız ve köşeleriniz minik aparatlar ve köşe raf üniteleri ile birer saklama alanlarına dönüşebilir. Kapıların arkasına göz gezdirin, pencerelerin üstlerini inceleyin, masa altlarına bir bakın ve bir dolabı daha önce koymayı hiç düşünmediğiniz bir yere koymayı deneyin. Gözünüzün hizasına bakmak yerine aşağılara ve yukarılara bakın. Dikey düşünün. Kafanızın üzerinde dolaşan boş alan şahane bir depo yeri olabilir.

Depolama dolaplarını kullanmak

Uzun ince bir dolap (240 santime 45 santim) size büyük ölçüde yer kazandırır ve size limitsiz bir depolama fırsatı sunar. Bu gibi dolapları hem kapaklı hem kapaksız kullanabilirsiniz. Kapaksız açık dolap bir mekânı daha büyük gösterir. Küçük apartman dairelerinde kanepenin iki kenarına yerleştirin ve duvarlarla uyumlu bir renge boyayın. Sonra önlerine küçük bir kahve sehpası yerleştirin. Bu dolapları duvara monte etmenize de gerek yok. Eskitilmiş gibi gösteren boyalarla hazırlanmış ağaçtan bir dolap şahane gözükebilir.

Eğer standart boyutlarda hazır alınmış dolaplar size de biraz sıkıcı geliyorsa size çok ilginç fikirlerimiz var: Hazır dolap aldıysanız onları ilginç bir hale getirmek için eski kapaklar kullanın. Dolaplar satın alın ve onları yükseklere asın. İhtiyacınıza uygun kapaksız dolaplar alın ve önlerine eskitilmiş kapılar takın. Çok güzel ve zevkli bir görünüş elde edersiniz. Var olan kapağı eskitme tekniği ile boyarsanız da aynı sonucu elde edersiniz.

Uzun hazır dolaplar daha çok oturma odalarında kullanılabilir.

Yaratıcı düşünün

Topladığınız eşyalardan dolayı artık evinizin duvarlarında yer mi kalmadı? Yerden tavana kadar çapraz ve köşegenlerden oluşmuş raflar adeta bir sihir görevi görebilir.

Yatak odanızdaki o çok sevdiğiniz ve çok eskidiğini düşündüğünüz şifonyeri boyayarak değiştirin ama onu bir daha yatak odanızda kullanmayın, onun yerine oturma odanızın odak noktası bir yerine yerleştirin. Bunun size vereceği avantaj şu olacak: hem çok sevdiğiniz bir objeden vazgeçmemiş olacaksınız, hem de dergi ve gazetelerinizi koyabileceğiniz yeni bir yeriniz olmuş olacak.

Bir profesyonel ile çalışın

Bazıları kusursuzluğun peşindedir ama artık her şey mümkün. Eğer çok büyük bir dolap istiyorsanız ve sizde yoksa hemen bir dolap üreticisini arıyorsunuz. Gelip ölçüleri alıp istediğiniz şeyi size hazırlıyorlar. Yatakların ve koltukların etrafına dolaplar yaptırabilirsiniz. Cam önünde oturmak için koltuklar hazırlatın. Kitaplara yer bulamıyorsanız çamaşır makinesinin etrafını raflarla sarın ve çarşafları onlara yerleştirin.

Hızlı fikirler ve ipuçları:

  • Dikey düşünün. Göz hizasında takılıp kalmayın.
  • Gizli kalmış yerleri bulmak için köşelere odaklanın.
  • Mutfak dolaplarının üstünün boş olduğunu ve daha çok dolap yeri olduğunu unutmayın.
  • İki dolabı birbiriyle raflarla birleştirin.
  • Pencerenin üzerine bir raf yaptırın ve en sevdiğiniz kitapları oraya dizin.
  • Yazın şöminenizin içini dolap olarak kullanabilirsiniz.
  • Kitapları masaların altına dizebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Makalemizi okuyabilirsiniz.

✅ Firma Belgesi

✅ K3 Yetki Belgesi

✅ Firma Kuruluşu

✅ 2007 Den Beri

✅ Hizmet Bölgesi

✅ Bakırköy İstanbul

✅ Verdiği Hizmet

✅ Bakırköy Evden Eve Nakliye

✅ Ofis Taşıma

✅ Kurumsal Hizmet

✅ Ev Depolama

✅ Bakırköy Eşya Depolama

Call Now Button