Hizmet Bölgemiz

Müşteri Yorumları

Müşteri Memnuniyetleri

Kendimizi sürekli geliştirebilmek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizimle yaşamış olduğunuz deneyimler hakkındaki görüşlerinizi çok önemsiyoruz.

Sizde yorum eklemek isterseniz Müşteri Yorumları Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aksa. Çağlar Evden Eve Nakliyat’ın adresini internetten bulmuştum. Fakat daha telefon konuşmamızdan ciddi bir kurumla karşılaşmış olduğumu anladım. Taşıma işlemi son derece kibar ve çalışkan bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Ataol BEHRAMOĞLU
Şair Yazar / Nişantaşı - Heybeliada
5/5
Aksa Nakliyat'ı İnternette buldum. Ev Taşıma konusunda tedirgindim ama Reşat bey bize her konuda yardımcı oldu. Verilen saate harfiyen uydular. Çalışanları da nazik ve dikkatli idiler. Adalara Evini yada parça eşyasını taşımak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler ediyorum. Prof Doç Dr Serap Hassan
Serap hassan
Prof. Doç. Dr.
5/5
Çok hızlı çözüm odaklı çalışıldı. Gayet memnun kaldık.. Teşekkür ederiz.
Burak TANYOLAÇ
Özel Sektör
5/5
Çok iyi Evden Eve Nakliyat hizmet kalitesi aldım. Teşekkürler.
Göknur ÇELİK
Banka Çalışanı
5/5
Merhaba Reşat Bey. Arkadaşlar çok özverili çalıştılar. Ekibinizi çok sevdik ve her birine gerekeni yaptık elimizden geldiğince... Büyükada'ya taşındığımız için nakliye 2 gün sürüyor 2 gün boyunca kahvaltı öğlen yemeği verdik helal hoş olsun. Burhan özellikle muazzam arabayı istifledi.. Mehmet çok yardımcı oldu. Hepsine özellikle ayrı ayrı teşekkür ederiz. Sizde lütfen tekrar iletin sevgilerimizi..
Yeliz TÜRKMEN
Yönetici
5/5
Reşat Bey ve ekibi titizlikle taşıma işlerini gerçekleştirdiler. Taşınmadan 1 hafta önce eve gelip keşif yaparak her şeyi netleştirdik. Taşınma günü tam vaktinde gelip işe başladılar. Ekip o kadar dikkatli ve titiz diki merdivenlerden biri taşırken diğeri Apt duvarına çarpmasın diye hem yardım edip hem yol gösteriyordu. Yakınlarıma doğrudan tevsiye edeceğim bir nakliye firması oldu Teşekkürler
Çağatay SAR
Mimar
5/5
Merhaba Özellikle Aksa Çağlar Nakliyatta teşekkür etmek istiyorum her iki seferde de vermiş olduğunuz servisten son derece memnun kaldım. Hizmet anlayışınız ve çalışan arkadaşlar çok iyi. Daha önceden yaşadığımız olumsuz tecrübelerden sonra sizleri tanımış olmaktan çok memnunum.
Özgül ERSOY
Turizimci
5/5
Gerçekten çok yardımcı oldular, dürüst ve organizeler. Hepsini bu işi bu kadar güzel başardıkları için tebrik eder ve her şey için çok teşekkür ederim. Siz bu yorumu okuyanlarda eğer bir işbirliğine girerseniz aynı benim gibi kendinizi böyle yorum yazarken bulacaksınız. Kesinlikle tercih ediniz.
Burak ERTEM
Sarıyer - Büyükada
5/5
Merhaba. 7 Temmuz'da aldığımız Evden Eve Nakliyat hizmetinizden çok memnun kaldık. Arkadaşlarınız çok kibardı ve çok titiz çalıştılar. Bir bardak bile kırılmamıştı. 2 bebeğim var çok stres yapmıştım çok şükür yerleştik. çok teşekkür ediyoruz. Emeğinizin maddi karşılığı yok gerçekten. Allah işlerinizi rast getirsin. Kolay gelsin.
İpek YIRTICI
Maltepe - Maltepe
5/5
İstanbuldaki evimize gelip keşif ve fiyatlandırma yaptılar. Gününde ve saatinde gelip çok kısa bir sürede organize bir şekilde eşyaları kamuona yüklediler. Bir gün sonra çıkartma gemisi ile Heybeliada’daki evimize gelip yine organize bir şekilde eşyaları eve yerleştirdiler. Dolaplar kuruldu, beyaz eşya montajları yapıldı. Ekip çalışanları son derece profesyonel ve naziktiler. Reşat Bey ve ekibine hesaplı fiyatları ve profesyonel çalışmaları için teşekkür ederiz.
Emre ERBAY
Şişli - Kınalıada
5/5
Aksa Nakliyat Yöneticilerine 2 Haziran Cumartesi Günü, Sarıyer yeni Uyum’dan bitişikteki siteye firmanız tarafından taşındık. Başta Cevdet bey olmak üzere ekip son derece dikkatli, çalışkan ve tecrübeli idi. Doğrusu Aksa Nakliyat ile taşınmamızdan hiç bir şey aksamadı. Şahsınızda, Cevdet bey ve ekibine teşekkür ederim. Lütfen bu teşekkürümü onlara da iletiniz. Böyle Dürüst çalıştığında, işlerinizin giderek daha da artacağına inanıyorum. Sevgi ve saygılarımla Prof. Dr. Haldun GÜNER Gazi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı
Prof. Dr. Haldun GÜNER
Sarıyer - Sarıyer
5/5
Sabah erken saatlerde 5 kişilik bir ekip ile geldiler. Özverili ve profesyonelce ürünlerimi paketlediler. Kısa bir surede 3+1 evi 3 saat gibi bir surede kamyona yüklediler. Yine kısa sürede kurulumu gerçekleştirdiler. Süreç boyunca çok saygılı bir tutum içindeydiler. Fiyat olarak da telefonda 5,6 yerden fiyat aldım en uygunuydu. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.
Selçuk YIRTICI
Öğretmen / Maltepe - Maltepe
5/5
Söz verilen saatte taşıma işlemi başladı. Özenli ve dikkatli bir şekilde eşyalar araca yüklendive aynı şekilde araçtan indirilerek eve yerleştirildi. Güleryüzlü çalışkan bir ekibe sahipsiniz. Emekleriniz ve hizmetleriniz için çok teşekkür ederim.
Fatih Arıkan
Bağcılar - Beylikdüzü
5/5
İşini özenle yapan bir şirket ilk taşınmam olduğu için endişeliydim ama eşyalarıma zarar gelmedi. tv ünitesinin kurulumuna kadar yardımcı oldular..Teşekkürler:)
Ece DEMİR
Ümraniye - Ümraniye
5/5
Evimizi 5. kattan 5 katta taşımak için Aksa Nakliyat’tan evden eve nakliye hizmeti aldım, uygun fiyatta anlaştık ve taşınma günü tam zamanında geldiler. Büyük bir kamyon yeterince eleman getirdiler. mobilyadaki çizikleri önlemek için çok güzel ambalaj yaptılar. Taşınma bitikten bir gün sonra kapıda kredi kartı ile ödememi yaptım. bir sonraki taşınmam ve kendi çevreme kesinlikle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Benim puanım 10 yıldız.
Aslı Derya BÜYÜK
Ataşehir - Acarkent
5/5
Tuzla’dan 2+1 Eşyalarımı Pendik’e taşıdım gerçekten çok memnun kaldım. Temiz ve titiz çalışıldı tekrar teşekkür ederim.
Meltem YILDIZ
Tuzla - Pendik
5/5
Eşyalarımı zamanında gerektiği gibi sarmalayıp paketleyip kamyona yüklediler. İntikalde gecikme olmaksızın eşyamı indirdiler. Özen göstererek 6. Kata çıkardılar. Herhangi bir hasar olmaksızın eşyalarımı yerleştirdiler, gerekli montajları yaptılar. Bu benim zaten 3. Kez aynı firmayla iş yapmam. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.
Prof. Dr. Selami Ateş ÖNAL
Kartal - Ataşehir
5/5
Bu kadar sessiz ve profesyonel bir ekiple çalışmamıştım daha önce. Tüm ekibe ve Aksa Nakliyata Teşekkür ederim.
Hakan TOSUN
Kurtköy - Tuzla
5/5
Merhaba Netten araştırma sonucu bulduğum çok tereddütle yaklaştığım ama fazlasıyla memnun kaldığım bir firma çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Zehra ÇAKIROĞLU
Göztepe - Üsküdar
5/5
Merhabalar bayramda kendi evimi, dünde Annemin evini taşıttım iki farklı ekip gelmesine rağmen çok memnun kaldık. Arkadaşlar işlerini ciddiye vermiş olduğu profesyonellikle çalışıyorlar hepsinin ellerine sağlık. Teşekkürler Aksa Çağlar Nakliyat.
Seyfettin ÖZOĞLU
Kartal - Kartal
5/5
Eşyalar Afyon merkezden zamanında alınıp yine zamanında İstanbul Bayrampaşa’ya teslim edilmiştir. Eşyalar fotoğrafları üzerinden uygun kapalı kasa araç ile dikkatlice istiflenerek taşınmıştır. Kredi Kartı ile kapıda teslimat sonrası ödeme ile yardımcı olduğu ve güvenilir anlayışlı bir firma olduğu için teşekkür ederim. Hizmet kalitelerini daha artırmaları dileğiyle.
Osman KURT
Afyon - İstanbul
5/5
Bursa’dan İstanbul'a taşındık hizmetinizden çok memnun kaldık. Çalışanlarınız işini itinayla yerine getirirken aynı zamanda çok saygılıydılar. Her şey için Çok Teşekkür ederiz. İşleriniz bol olsun inşallah . İyi çalışmalar.
Arzu KUYBU
Bursa - İstanbul
5/5
Verdiğiniz hizmetlerden ve ahlaki değerlerinizden dolayı ekibinizde çalışan kaliteli arkadaşlarınıza teşekkürler ediyorum. Firma güvenirliğiniz içinde firma sahibi arkadaşımıza teşekkür ederim sağ olun var olun arkadaşlar.
Soner ADIBEKE
Sultanbeyli - Kurtköy
5/5
Aksa Evden Eve Nakliyat mayıs 2017 de Sedef Adasına ev eşyalarımızı taşıdı. Hiç sorun yaşatmadılar, çok memnun kaldık. Reşat Bey’e ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Sefa TARGIT
Gebze - Sedefada
5/5
İnternete araştırma yaparken sitenize rastladım. Biraz geç bir saat olmasına karşın telefonuma cevap veren kişinin konuşması ve yaklaşımı beni çok memnun etti. Reşat Bey ile bu şekilde tanıştık. Büyükada’ya taşınacağımız için ciddi endişelerim vardı. Yaptığımız konuşmada Reşat Beyin söylediği gibi firmanın bu konuda uzmanlaşmış olması beni ve eşimi çok sevindirdi. Taşınma esnasında personelin dikkati ve özeni de bizi hem şaşırttı hem sevindirdi. Son derece işinin ehli çalışkan ve kibar bir ekiple sorunsuzca Büyükada’ya taşındık. Kendilerine buradan teşekkür ederim.
Meltem & Ergün MORDEM
Kozyatağı - Büyükada
5/5
Nakliye hizmetinden de personellerinizin itinalı ve düzgün çalışmasından da çok memnun kaldık. son derece saygılı ve kibar insanlar. iyi çalışmalar.
Seda GÜLER
Göktürk - Göktürk
5/5
Merhaba Aksa Nakliyat ile kendi Evimin taşınmasını yaptırdım. Firma sahibi çok iyi ve ilgili. Tabiki taşıma yapan tüm personel arkadaşlar da çok efendi işinin ehli. Çok Memnun kaldım. Samimiyet ile tavsiye ederim herkese. Kendi evimden sonra 3 yakınım da Aksa nakliyat ile evlerinin taşınmasını yaptırmıştır. Aksa ailesine kendim ve yakınlarım adına çok teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.
Adnan KIZAL
Kurtköy - Kurtköy
5/5
Firmaya İnternet üzerinden araştırma yaparak ulaştım. Kendileri ile anlaştık ve evden eve nakliyat hizmetlerinden sorunsuz ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan yararlandım. Kısa sürede taşınma işlemi gerçekleşti. Çalışan arkadaşlar işlerini bilen insanlar. Kendilerine buradan teşekkür etmek isterim.
Güray GÜRBÜZ
Tuzla - Tuzla
5/5
Hiç sevmediğim taşınma işlemleri beni mahvediyor. Taşınma olayını bile duyduğumda sinirlerim oynuyor. Ama sizinle taşınmak harikaydı. Arkadaşlar gerçekten çok iyilerdi. Sorumsuzca evimi taşıdılar. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Aksa nakliyat’a teşekkürler. Çalışan arkadaşlar sanki yıllardır tanıdığım insanlar gibiydi. Sonuç mükemmel gerçekten.
Murat GÜR
Üsküdar - Ümraniye
5/5
Evimi Aksa Nakliyatta taşıttım çok memnun kaldım. Kendilerine çok Teşekkür ederim.
sevgi ONUR
Etiler - Ulus
5/5
Ben ve iş yerinde çalıştığım mesai arkadaşlarımın defalarca evden eve nakliyat işini yaptılar bir tanesinde de sorun yaşamadık. İşlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar teşekkürler emeği geçen herkese
Hüseyin ÇIRPI
Ulus - Göktürk
5/5
Aksa Nakliyat’ta çok teşekkür ederim. çok profesyonelce çalışıyorlar tavsiye ederim. Geçen sefer hizmet aldığım şirket yüzünden eşyalarım hep yıprandı, ve çizilmişti yorumlardan dolayı Aksa nakliyatı seçtim ve doğru karar verdim iyi çalışmalar.
Metin CEVAHİR
Bahçeşehir - Bahçeşehir
5/5
Bu ay içerisinde evden eve nakliyat yaptırdım. Bana verilen saatinde 6 kişilik bir ekip gelerek çok kısa zamanda eşyaları indirip yeni eve nakliye yapıldı. Reşat Bey’in organizasyonu, Mehmet ve Celal Bey’in yönetiminde son derece güler yüz ve gayretle, hiçbir memnuniyetsizlik göstermeden, her istenileni aksatmadan yerine getiren ekibe teşekkür ederim. Bundan sonraki nakliye işlerimi aynı ekiple yapmayı düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Zeki GÜRSOY
Zeki GÜRSOY
Göztepe - Kozyatağı
5/5
2 gün önce eşyalarımızı emanet ettiğimiz aksa nakliye ve depo firması yetkililerine özellikle Reşat beye çok teşekkür ederiz. Eşyalarımızı teslim edeceğimiz için gerçekten güvenmeliydik, çok firma araştırdık, fakat diğer firmalardan aldığımız sahte bilgi ve sözler gerçekten ortadaydı. Telefonda başka, eşya tespitine gelince başka konuşuyorlardı. Aksa firma yetkilileri neyse o diyerek dosdoğru bilgilendirdiler bizi. Reşat bey aklımızdaki sorulara sabırla yanıt verdi ve bizi her konuda net bir şekilde aydınlattı. Tekrar teşekkür ederiz..
Betül YÖNTEM
Suadiye -Suadiye
5/5
Taşınma gününe 1 gün kala tesadüfen internetten AKSA NAKLİYE şirketini aradım. fakat daha önceden yaşadığım bazı olaylardan dolayı nakliye firmalarına ön yargıyla bakıyordum. Tereddütte olduğum için AKSA NAKLİYE firma yetkilisine defalarca soru sordum hiç sıkılmadan sabırlı bir şekilde bana cevap ve garanti verdi. Taşınma günü firmadan gelen 4 arkadaş son derece saygılı profesyonel ve iş birliği içerisinde tüm eşyalarımı, bir bardak dahi kırılmadan yeni evime özenle taşıyıp kurulumu yapılması gereken tüm eşyaları kurarak yerleştirmesini yaptılar. Kendimin veya Etrafımda birinin taşınacağını duyarsam gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim Evden Eve Nakliyat Firması kesinlikle AKSA Nakliyat.. Huzur ve güvenle taşınmamı sağladıkları için öncelikle evimde bana yardımcı olan firma personeline ve bu personeli bu kadar düzgün eğiten firma yetkililerine çok teşekkür ederim. Hem taşınmamı sağladılar hem de nakliyat firmalarına ön yargımı yıktıkları için bir kez daha teşekkürler AKSA Nakliyat…
Mustafa TOPAL
Erenköy -Göztepe
5/5
1 hafta önce Ortaköy de Aksa Evden Eve Nakliyat firması ile evimi taşıdım, memnun kaldım. Çok teşekkürler.
Reyhan BAŞ
Ortaköy - Etiler
5/5
Evden eve taşımada bir numarasınız.. profesyonel tecrübeli, güler yüzlü işini iyi yapan çalışanlarınızla biz sizden çok memnun kaldık… yağan yağmura rağmen sayenizde mobilyalarımız hiç ıslanmadan kirlenmeden yeni evimizde taşındık.. çok Teşekkür ederiz..
Mehmet KURUBAL
Sarıyer - Etiler
5/5
Tavsiye ederim. Kısa sürede geldiler ve eşyaları sorunsuz taşıdılar.
Aslı İMRE
Maltepe - Kadıköy
5/5
İnternette araştırıp birkaç firma buldum aralarından makul fiyat veren firmalardan biri sizinki idi görüşme üzere sizin firmanıza karar verdim. Beklediğimin çok üzerinde bir hizmetle karşılaştım, en ufak bir parça eşyama zarar gelmeden sorunsuz evim taşındı. Teşekkürler Siteniz güzel ve aldığım hizmetten memnun kaldım.
Altan GÜN
Erenköy - Suadiye
5/5
Gerçekten işini hakkıyla yapan bir firma gerek hizmetleri olsun bu işte profesyonel olduklarını söyleyebilirim. Tekrar emeğinize sağlık..
Ahmet GÜN
Erenköy - Suadiye
5/5
Vermiş olduğunuz hizmet, yaklaşımınız, temiz ve düzgün çalışmanızdan ötürü size çok teşekkür ederim. Rahatlıkla tanıdıklarıma önerebileceğim ve her şeyden çok memnun kaldığımı gönül rahatlığıyla tarafınıza iletiyorum. iyi çalışmalar.
Dilara ÖZTÜRK
Acarkent - Suadiye
5/5
İyi günler, Bir hafta önce sizin şirketle evimizi taşıdık. Maltepe – Soğanlık arası ve çok memnun kaldık. Çok çabuk temiz ve profesyonel iş yaptığınız için teşekkürler. Açıkçası mobilyalarımız için korkuyorduk ama çok temiz ve bir çizik bile olmadan evimize yerleştirdiniz. Yardım etmek istediğim halde hiç bir şeye dokunmamı istemediler işçiler. Yine taşınırsam yine tercihimsiniz. Herkese de memnunlukla tavsiye edebilirim. Saygılarla.
Mehmet SUCU
Maltepe - Maltepe
5/5
Değerli Aksa Nakliyat Sahipleri ve çalışanları Benim için çok stresli olan evimin taşınma işlemi sırasındaki hizmetinizden ötürü sizlere çok teşekkür ederim. Emin olun beni inanılmaz şaşırtınız. Sürekli duyduğum evden eve taşınma firmalarının mal sahiplerine çektirdiği sıkıntılar, eziyetler beni sizinle tanışma öncesi bir çok firmadan fiyat ve hizmet şekli alma yoluna yönlendirdi. Sizinle anlaştıktan sonra taşınma sabahından akşama kadar olan, ürün paketleme çıkarma işlemleri yerinde ünite mobilya dolap kurulumları detayları ve hassasiyet beni çok şaşırttı. Personelinizin kibarlığı, hitap şekli, eşyalara verdikleri değer, gösterdikleri özen, iş bitimi sonrası teslimatı tam yapmanız onayı almanız, çok ince bir detay. Benim size ödediğim para sonuna kadar helal olsun. Teşekkürlerimle. Selçuk ERGÜN Ersan Grup Yönetim Kurulu Başkanı
Selçuk ERGÜN
Erenköy - Maltepe
5/5
Call Now Button